rogal911

O rogal911

Osiągnięcia rogal911

Reputacja

1. Kierownicy nie chce wymieniać, co do BNS5.0 to myślałem o tym, ale trochę mnie zniechęca robota z przejściem na 2din. Skoro będzie wyświetlał numer na Fis to pewnie zdecyduje się na fabryczny BT, jeśli trafię jakiś zestaw w dobrej cenie. A jak nie to jakiś niefabryczny pewnie wpadnie. Dzięki Panowie.
  2. Cześć, mam pytanie ponieważ nie znalazłem odpowiedzi w tym wątku: mam u siebie radyjko Concert CD + pełny FIS, brak multi kierownicy - chcę zamontować do tego fabryczny moduł bluetooth. Nie wiem którą wersję modułu BT wybrać - wyższą czy niższą. Czy będą jakieś korzyści jak zamontuje wyższą wersję?(może wyświetlania numeru dzwoniącej osoby na FIS?). Czy bez kierownicy multi nie będzie żadnej różnicy? Z góry dzieki za odpowiedź.
  3. OK, pożyczę dziś VAG-a od kumpla i zobaczę czy są jakieś błędy. Napiszę co i jak. Dzięki.
  4. Raczej tak- tzn. centralny zamek działa na pewno.
  5. Witam, mam dziwny problem z oświetleniem wewnętrznym: 1. Po otwarciu drzwi/wyjęciu kluczyka ze stacyjki nie zapala się oświetlenie 2. Lampki ustawione są na zapalanie op otwarciu drzwi 3. Lampki świecą po włączeniu ich ręcznie - więc to nie problem z żarówkami/bezpiecznikiem 4. Oświetlenie na drzwiach działa po ich otwarciu - więc nie jest to też raczej problem z czujnikami Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Może poradzi mi ktoś jak to rozwiązać?
  6. WItam, planuję na wiosnę zmienić felgi w swojej B5 z 15 na 17, znalazłem takie oto koła ori od B7: http://moto.allegro.pl/item908075851_kola_letnie_audi_a4_2007.html Mam jedynie wątpliwości co do szerokości opon, 235 to chyba trochę dużo i obawiam się, że przy moich 125hp auto będzie ledwo jeździło. Czy takie koła będą w ogóle pasowały do B5? Co o tym myślicie?
  7. Jeśli chodzi o plany na przyszłość to: 1. Dorobienie pilotów do centralnego bo niestety centralny jest tylko z kluczyka 2. Niestety ale autko sporo pali w mieście i pewnie będę musiał je zagazować (jakaś dobra instalacja) 3. Wymiana Chorusa na Concert + zmieniarka MP3 4. Na przyszły sezon jakieś nowe koła 16" albo 17" Innych zmian w wyglądzie nie przewiduję bo autko bardzo mi się podoba takie jakie jest Dziękuje wszystkim za komentarze
  8. Witam wszystkich! Oto moje A4 B5 1.8 99'. Wyposażenie: - 2x el. szyby - el. lusterka - centralny zamek - 4x PP - climatronic - radio Chorus - 5x Alu 15"
  9. Hej, jestem od wczoraj właścicielem A4 1.8 z 1999r. Witam wszystkich!