Treść opublikowana przez maudi
-
[B5 1Z] Ile powinna ważyć jednomasa z silnika 1Z?
jak w temacie
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
no mogłeś sprawdzić... z tym ze ECU u mnie widzi właściwa temperaturę, jak jest -5 to widzi -5, natomiast jak "wejdę" w licznik to w blokach wartości mierzonych widzę temperaturę nie -5 a +50, gdybyś sprawdzał u siebie to sprawdź właśnie w liczniku...
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
ten jest od temperatury silnika dla kompa i licznika, podmieniałem go już ale nadal w liczniku nie wyświetla mniej niż 50 stopni ;-(, potrzebuje zlokalizować czujnik w skrzyni
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
4 biegowy, a to jego inne oznaczenia AG4 ;01n ; DFK(chyba)
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
Ok już poprawione ;-)
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
WAUZZZ8DZTAxxxxxxx
-
[B5 AFN] Czujnik G93 -jaki jest jego nr katalogowy?
Odczytałem ostatnio taki błąd czujnika w skrzyni automatycznej "300 Transmission Fluid Temp. Sensor G93 No Malfunction INTERMITTENT" , dodam że przy dużych mrozach temperatura odczytana z tego czujnika poprzez VAG nigdy nie spadła poniżej 7 st mimo ,że auto stało kilka dni na zewnątrz , czujnik najwyraźniej pada... proszę o pomoc gdzie ten czujnik się znajduje i jaki ma nr katalogowy. Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące czujnika temperatury, tym razem chodzi o temp silnika odczytana Vagiem w blokach pomiarowych licznika, nigdy nie spada poniżej 50 stopni :-/, podmieniałem czujnik ale nic to nie zmieniło, chyba nie jest to normalne?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
gruntowne czyszczenie przepływki nic nie dało, swoja droga ma ona już 13 lat, podmieniac na inna też nie podmieniałem bo była w podobnym stanie jak moja czy kupno nowej pomoże na pewno?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Filtra powietrza nie wymieniałem bo wygląda b.ładnie, przepływomierz przepłukałem już wcześniej w spirytusie, jutro podmienię na inny na próbę. Czy znajdę gdzieś na forum opis bloków dla skrzyni 01N lub kogoś kto potrafi odczytać logi i ocenić jej stan?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
u góry dodałem logi dynamiczne robione na drugim biegu startując od zera, w trakcie testu występowała wiec zmiana biegu na drugi. Ktoś podda analizie te ciągi liczb?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
a z tych logów nic nie wynika?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
robię to pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość, logi dynamiczne nie wiem na ile będą czytelne... nie bardzo wiedziałem jak je zrobić automatem... no i w końcu robiłem na drugim biegu, nie umiem też zgrać logów grupy 000 (nagrywa się prawie pusty plik) statyczne 001 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/001stat.JPG 003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003stat.JPG 004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004stat.JPG 007 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/007stat.JPG 013 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/013stat.JPG 018 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/018stat.JPG BS 003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003bs.JPG 004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004bs.JPG dynamiczne, na 1-wszym biegu 003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003dyn.JPG 004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004dyn.JPG 008 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/008dyn.JPG 010 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/010dyn.JPG 011 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/011dyn.JPG [br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 16:35_________________________________________________witam ponownie logi zrobiłem od nowa, poprzednich nikt nie chciał oceniać , tym razem logi dynamiczne były już z pedałem w podłodze ale niestety na pierwszym biegu, nie wiem jak lepiej to zrobić automatem mam dwa niepokojące objawy o których wcześniej nie pisałem: 1: podczas prób dynamicznych autko ciągnie ładnie do 3 tys na moment się przymula i później ciągnie dalej 2: podczas normalnej spokojniej jazdy potrafi chwilami całe auto jakby drżeć, nie wiem czy przyczyny szukać w automacie czy w silniku z logów chyba wynika, ze mam jakiś problem z przepływomierzem? i chyba z zaworem EGR? ----------------------------------- dynamiczne, 2bieg od zera 001 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/001dyn2.JPG 003 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/003dyn2.JPG 004 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/004dyn2.JPG 008 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/008dyn2.JPG 010 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/010dyn2.JPG 011 http://www.maudi.republika.pl/a4logi/011dyn2.JPG
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć ludzie, od około 7 lat mam 90tke b3 w wersji zza oceanu, teraz przyszedł czas na a4 a dokładnie a4 b5 '96 AFN automat pozdrowionka