-
[ALL B5] wzmacniacz-jakie parametry?
Witam ja się z chęcią przyłącze jaki wzamczniacz powinienem kupić do navi plus DX chodzi mi o podłączenie tylnych głośników . Jeżeli ktoś coś widzi ciekawego na allegro to proszę o numer aukcji .
-
[ALL] Problemy z navi plus Dx
kurcze antenę mam właśnie nową dopiero co kupiłem na allegro. Choć też mnie takie myśli na chodzą zawsze może być wadliwa ale niby pokazuje Gps że ma połączenie . Jak będę miał okazje to sprwadzę ale jak by się komuś coś nasuneło to to czekam na podpowiedz . [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 21:53_________________________________________________dodam że zainstalowalem ją nad zasłona szyberdachu żeby miała prosto w niebo widzenie , więc chyba lepiej nie można . [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________Przyczyna znaleziona , kostka z sygnałami od samochodu nie była wpięta no i nie miała navi wszystkich danych . Dzieki i pozdrawiam Po wgraniu spolszczenia meni doszedł i zum do 50m i kompas chodzi jak ta lala.
-
[ALL] Problemy z navi plus Dx
Witam . Mój problem polega na tym że moja navi mnie nie prowadzi. Posiadam płytę z lektorem ładuję się szybko wybieram cel podróży mówi po polsku że oblicza drogę. Za chwilę że droga obliczona. Mniej więcej bo nie dokładnie pokazuje moje położenie a flagą cel podróży. Droga jest róznie wyznaczana ale nie od punktu w którym jestem . Jak wcisnę start nic sie nie dzieje pokazuje moje położenie z lekkim opuźnieniem ale nie prowadzi i nie jadę wyznaczoną drogą . A i cały czas odpowiada że jesteś na nieznanej drodzę. Jak włącze demo pięknie prowadzi i pokazuje jak to wygląda traskę taką jaką wyznaczyłem . Może co nie tak w ustawieniach nie wiem ale jak ktoś ma jakiś pomysł prosze o pomoc.
-
Navi plus antena
Na razie kupiłem te co mi kolega wyżej na aukcji polecił i kicha nie pasuje wtyczka a wcześnie nie sprawdzałem ale do nawi plus nie pasuje . Ciekawe czy mi wymienią jak mają inne wtyczki.
-
Navi plus antena
Witam jestem z klubu omegi mam prośbę jeżeli ktoś ma rozeznanie jaką antene potrzeba do tej nawigacji . U mnie o bok jest warsztat koleś chce 100 za antenę . Jeżeli ktoś by mi wskazał jakiś model najlepiej z aukcji na allegro był bym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na forum . Nie posiadam audi ale w mojej omedze navi do audi . I na razie chyba tyle będzie mnie łączyła bo na Audi chyba nie bedzie mnie stać :)/ Dla zainteresowanych posiadam omegę rok 96 silnik 2,0 16v.
Msiekzoo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta