-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kiedyś skorzystałem z usług elektryka na Krakowskiej (zaraz powyżej tesco). Miałem problem z ładowaniem, gość się dość szybko uporal z problemem. dzieki, podjade ... jakieś dokładniejsze info-nazwa, baner, nie bede miał problemu ze znalezieniem ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema, szukam dobrego elektro-mechanika w bb do zdiagnozowania i usuniecia problemu z wiązką obrotomierza (chyba kostka nie styka) lub samym obrotomierzem jeśli mozna naszybko polecić jakiegoś człowieka to dzieki, dodam ze nie chodzi o audi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
właściciel zarzeka sie ze sprawdzał w interwelmie i przebieg okazał sie prawdziwy na dodatek na umowie z poprzednim właścicielem ma na to gwarancje pisemną... jesteś pewien ze to to samo auto ? jestem umówiony na poniedziałek bede sprawdzał fure dokładnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzieki za pomoc na pewno tu jeszcze wpadne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hmm jak ją sprawdzałeś? masz dostęp do bazy danych, pracujesz w aso ? sorry za wypytywanie, ale moze zechciałbyś pomóc w dokładniejszym sprawdzeniu ? [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 20:22_________________________________________________ good question
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a lusterka? to są orginalne z nowszej wersji? czy ki ch. ? ogólnie ktoś tam coś próbował upgrejdować widać, nawet po tarczach cham. ciekawe czy mi tam 16stki koła zimowe wejdą, tarcze są wieksze? widać na oko ? ja sie nie znam wiec pytam. <nie śmiać sie>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo jemu pokazywałem aukcje wcześniej, a ogólnie chciałem kupić jego furke pewnie dlatego tez szuka. h*j sprawdze sobie. i tu wroce do początku mojego wątku. gdzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurde niewiem czy w tej cenie warto patrzeć wogóle na przebieg. kiedyś oglądałem 2.5 280tyś przebiegu i ogólnie ze wszystkich jakie idziałem odkąd szukam to ona była najlepsza. pytanie do piter. czy mozesz cos wiecej powiedzieć o oględzinach / jakieś własne uwagi sam nie wiem [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:17_________________________________________________25, nie wiem czy okazja czy nie . w moim zasięgu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powiem wiecej, cena jest sporo mniejsza niz ta z aukcji
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
czyli gasić podjar ?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:01_________________________________________________a oglądałeś samochod moze z maxbmx ? to by wyjaśniało zbieg okoliczności
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-4x4-C10790675.html samochod dość długo wyświetlał sie na aukcjach, ale skontaktowałem sie z byłym właścicielem ktory posiadał je pół roku poczym oddał w rozliczeniu. potwierdził ze oprucz zximmerblokow wysuszonych nic sie z nią nie działo. teraz gość twierdzi ze wszystko jest naprawione, oglądałem je 2 miesiace temu, jeździłem było wszystko ok. teraz cena spadła i to mnie sprowokowało do kupna. mam nadzieje ze nikt mnie nie uprzedzi z forumowiczów, heh oponki do wymiany chyba brak zimówek, bieda w środku z dodatkowych luxusów ale chyba bede sie montował w jakieś dodatki.[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:51_________________________________________________a i wmiare nowe tarcze chyba wiekrze z klockami plus zrobiony rozrzad niedawno, ale nie wiem czy w to wierzyć sie opłaca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema, widze ze tu ekipa z bielska grasuje, wiec pozwole sobie zadać pytanie.: jestem zainteresowany jedną a4 b6 2.5tdi quattro manual. 2001rok(obecnie nie posiadam audi).jeśli stan techniczny bedzie zadawalający to na stówe ją biore, i tu moje pytanie. gdzie w bielsku najrzetelniej sprawdzić samochód przed zakupem, moze któryś z was sie tym zajmuje, chodzi mi o osobe która zna auto i wie na co popatrzeć, od razu walić do ASO na przegląd ? czy są jakieś ciekawsze alternatywy. dzieki za odp pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich
msk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta