Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WuuJaaS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WuuJaaS

  1. Witam Panowie, Silnik caga 2.0tdi 143ps manual sedan 08' Mam dziwny problem. Kilka dni temu zauważyłem dziwny objaw przy rozpędzaniu po wyżej 120km/h. Dochodzi dziwny powtarzalny stukot z duza czestotliwoscia, czasami dochodzi do tego dziwny metaliczny pisk, jakby coś chwilę tarło/zacierało się a potem przestawalo. Cały objaw słyszalny w kabinie słyszalny jest powyżej 120km/h tylko gdy naciskam pedał gazu. Czuć również te stuki na pedale gazu. Pisk słychać też na postoju po otwarciu klapy silnika i zdjęciu plastiku z góry, słychać jakby między silnikiem a kabiną. Nie jest to ciągły dźwięk, tylko co jakiś czas. Nie odnotowałem żadnych stuków ani innych odgłosów poniżej 120km/h z poziomu kabiny. Drgań na drążku kierowniczym nie ma, nie ma drgań na biegu jałowym, moc jest ciągle stała, żadna kontrolka się nie świeci. Pomocy z tą łamigłówką bo ja nie mam pomysłów... Poziom płynów książkowy, olej w silniku czysty.
  2. Od 1,5 miesiaca jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 B5 2.6 V6 150PS 1996r w sedanie.Kolor auta granatowy,wyposazenie: 2xairbag,wspomaganie,klima,podgrzewane fotele,abs,asr,radio fabryczne - kaseta,felgi AEZ 17'.Auto sprowadzone z Niemiec,w momencie kupna byl udokumentowany przebieg 178 000km.Juz od jakiegos czasu nosilem sie z zamiarem kupna tego auta tylko troche czasu zabralo mi znalezienie odpowiedniego dla mnie modelu.Wybralem Audi ze wzgledu na elegancje i luksus,auto jest mniej krzykliwe z wygladu od innych marek z tej "gornej" polki ale wlasnie o to mi chodzilo bo nie traci nic na uroku a nawet przyciaga wzrok i budzi respekt.Nie bede pisal o wykonczeniu wnetrza bo kazdy z tego forum jest swiadomy ze ta marka jest w tej kategorii mistrzem.Wybralem ten silnik poniewaz nie chcialem zeby byl wyzylowany,wiadomo przy tej pojemnosci silnika nie trzeba tak cisnac pedalu gazu zeby "jechal".Straszyli mnie na poczatku spalaniem ale jak sie okazalo to bylo tylko powtarznie dziwnych plot bo mimo sporej pojemnosci silnika i ukladu V autko na trasie wcale duzo nie pali.W miescie da sie wytrzymac .Mam 23 lata i mieszkam w Olsztynie woj Warminsko-Mazurskie.Pozdrawiam wszystkich milosnikow tego modelu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.