Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olek_je

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olek_je

  1. traktor to podsatawa egzystencji Jak nie klekocze to nie ma frajdy :kox:
  2. Pietrek, troche ukrywam furke A o spocie mi sie przypomniało 10 minut temu
  3. Postaram sie przybyc jutro pod M1
  4. Dzo-dzo Ty to mi chyba oststnio Zone podrywałes u siebie w "butiku" :naughty:
  5. Ty gwiazdo Ty :polew: :polew:
  6. dziewczyny spokojnie. nie jestem w stanie przeczytac tego wszystkiego
  7. uciekam do mojej Małżowiny. Milego wieczorka
  8. jakos ostatnio wystepuje u mnie permanentny brak czasu. jak sie troche ogarne w robocie to bedzie mozliwosc spotkania sie na spokojnie. Piotrek na Ksiezycu mieszkam
  9. Piotrek to co nie podszedles nawet ???? ja tez blisko poloni
  10. Pietrek, Ty to chyba gdzieś na 1000 mieszkasz. Moja zona Cie widuje tu czesto, a przed chwila ja Cie widziałem Kikson "bryka mlodziezy wiejskiej" Ci sie mazy ?? :tongue4:
  11. ostatnio to nigdzie mnie nie ma, nawet nie mam czasu pifa sie napic ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  12. czesc Dziewczyny chwile byłem bardziej zajęty pracą i się narobiło. Wszyscy mają coś prawdopodobnie . kiedy jakis Spocisz planujecie ?? Mam nadzieje ze od wrzesnia bede mial troche wiecj spokoju w pracy to nadrobie zaleglosci
  13. gratulacje Bartek!!!!!!!!!
  14. Witam po wakacjach . po powrocie bylo troche zamotki po powrocie ale juz powoli wszystko wraca do normy. probowalem przebrnac przez 40 stron spamu ale sie nie udalo
  15. dzieki Pany za spotkanie. do zobaczenia za 2 tyg. jak wroce to pewnie bede mial z 20 stron do przeczytania :decayed:
  16. ja odpadam. wybieram sie na zuzel a jak sie troche zdrzemne lece nad morze
  17. mi jak sie spalila zarowka od pozycji to wystarczylo jak odpalilem silnik i juz mi FIS wyl ze jest spalona(nawet zanim swiatla wlaczylem)
  18. a moze to zarowka od stopu
  19. moze Ci sie zarowka spalila i madre audi Cie informuje o tym a nie masz komunikatu po niemiecku ktora ??
  20. ja przed chwila dopiero wrocielem z poznania, a poza tym morda mi spuchla przez pie....y zab udanej lanserki
  21. dzo-dzo moze poprostu padl sektor rozruchowy dysku, albo cos sie w biosie przestawilo
  22. 2 x przód 2x kurtyna przod 2x przod fotele 2x kurtyna tyl 2 x kanapa tyl
  23. jak lanserka ???? udała sie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.