Treść opublikowana przez olek_je
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i kup sobie czlowieku fure
-
[B6 BFC] Nowy Avancik na forum
na pewno 10 a fele - kwestia gustu. mnie sie podobaja sa skrecane i naprawde dobrej jakosci
-
[B6 BFB] A4 1.8T Cabrio - moje :-)
Baaardzooo ladny/.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja na trzezwo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze bedzie przez te 2 dni wczrojszy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
meleksik daje rade
-
SSerwis Sopa-Rybnik
ja jestem po remoncie multitronica u pana Sopy. Wrazenie pozytywne. Cena jak za ta usługe niska(nawet bardzo) 3000 wszedzie indziej zaczynali rozmowe od 4000 do 8000 ale juz np. wymiana kpl. rozrzadu + paski i rolki do alternatora, wspomagania olej itp. 3900. aaa dodam ze na skrzynie dostalem gwarancje 2 lata lub 100000km
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
musze w tym tyg leciec na chwile do poznania ale nie wiem czy to bedzie sroda czy czwartek. jesli tylko bede na miejscy to pojawie sie z moja "padlinka"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie to ze nie chcialem tylko dostalem czesc info prze gg . zreszta czy to wazne nie wazne jak nie wazne gdzie wazne z kim
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co mialem tak sam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gaz jest za***isty, ale do kuchenek
-
[B6 BFC] Nowy Avancik na forum
Puki co zrobiłem remoncik skrzyni:) A mody, narazie chyba zostanie tak jak jest (po co psuc cos co jest za***iste )
-
[B6 BFC] Nowy Avancik na forum
Jako swiezy forumowicz prage sie podzielic z Wami moim szczesciem Kilka osób już widziało, Ci co nie widzieli prosze bardzo oto ono jak tylko bede mial wiecej to wrzuce pozdrawiam opisik 10xairbag skora przod podgrzewane kubelki xenony 18" felgi ori Audi robione przez BBS climatronic navi w Fis'ie chrom pakiet lodoweczka w schowku szyberdach fotochronowe lusterko wsteczne tempomat zawias sportowy pakiet switelko multitronic (jazda melexem to przyjemnosc ) chyba wszystko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich . Jestem szczesliwym posiadaczem Audi A4 2,5 tdi multitronic.