arturro_A6

• Ostatnia wizyta

O arturro_A6

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia arturro_A6

Reputacja

1. mozesz dac namiar na te kodowanie lub napisac jakie logi pozmieniac bo mnie to tez denerwuje niesamowicie, dzieki za 800 zł to bym kupił tylko jestem ciekaw czy da się to jakoś wyrezać .....Matteo ? masz fote gdzies tych kabli ? poszukaj mojego tematu o tych lampach, tam wszystko jest opisane i jest fota przejsciowek, ogolnie sa inne wtyczki i rezystor oszukujacy jedna zarowke swiatel wstecznych (tak sadze). lampy mozna kupic jeszcze taniej tzn. lewa od angola, prawa europejska, o ile pamietam w tym temacie tez to opisalem. edit: znalazlem temat o lampach, prosze bardzo: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=120270.msg1435450#msg1435450 kolejny edit: znalazlem juz jak zakodowac lampy aby swiecil tylko srodek (czlowiek jak sie zainteresuje to spod ziemi wykopie ) wiec tak, wchodzimy w vag do central electric, w adaptacji wpisujemy kanal 002 i domyslne ustawienia 24% swiecenia tylnych lamp ustawiamy na 0%, zapisujemy i cieszymy sie pelnowartosciowa lampa od B7 :>
  2. nankang bardzo dobra opona w stosunku cena jakosc, chyba lepszej sie nie kupi. przejechalem na nich ok 10tys km i nadal kupilbym te opony. na suchym bardzo dobre, na mokrym trzeba uwazac tak jak koledzy pisza powyzej ale tez nie do przesady.
  3. http://www.a6klub.pl/dload.htm?action=file&id=37
  4. wg instrukcji jesli miga tzn ze kod zostal zle wprowadzony i automatycznie zostanie odblokowane za 1h do ponownego wprowadzenia kodu. skoro u ciebie nie miga tzn ze teoretycznie powinienes miec mozliwosc jego wprowadzenia.
  5. sprobuj raz jeszcze odlaczyc aku, ten napis SAFE miga?
  6. tutaj nic nie musisz przytrzymywac, wystarczy wprowadzic kod, rozumiem ze navi nie przechodzi do ekranu wprowadzenia kodu? bo jesli miga napis SAFE tzn ze zostal wprowadzony zly kod i po godzinie bedziesz mial kolejna probe.
  7. przejrzalem raz jeszcze twoj temat (zdjecie twojego srodka) i jankesom nie chodzilo o bezpieczenstwo przypadkowego otwarcia dachu, a raczej o wygospdarowanie dodatkowego miejsca na kubki z cola z jakiegos syfmc'ka :> :>
  8. no ja nie mam takiego problemu bo nie czekam az zacznie padac deszcz, zreszta ostatnio i tak jakos czesciej jezdze z dachem, chyba juz mi sie troche znudzilo u mnie przycisk jest w tym miejscu (zdjecie ponizej) i gdy reke opieram na podlokietniku bez problemu go obsluguje
  9. hmm to jak masz ten panel umiejscowiony ze musisz odslaniac podlokietnik, ja bez problemu obsluguje przycisk bez koniecznosci odchylania podlokietnika i w niczym on nie przeszkadza przy obsludze pasa, masz tam sterowanie navi lub webasto? co do mozliwosci otwierania dachu podczas jazdy to sadze ze ma to jakis cel, i zeby nie skonczylo sie to np. uszkodzeniem mechanizmu (na wybojach np.). z twojego filmiku widac ze dach otwiera sie tak jak w kazdym cabrio jesli chodzi o czas.
  10. 250EUR za cos takiego cena niezla jedyny plus imo to ze nie trzeba trzymac tego przycisku przy otwieraniu i zamykaniu dachu siedzac w aucie, przyznaje mnie to wnerwia
  11. sprawdz jeszcze czujnik predkosci obrotowej silnika (nie mylic z czujnikiem polozenia walu), tylko dziwne ze nie zapala ci sie EPC koniecznie sprawdz ten czujnik bo jego zgon powoduje wlasnie gasniecie silnika.
  12. no wlasnie, imo roznica mocowania jest podstawowa roznica pomiedzy zwyklym B6 a cabrio wykluczajacym te lusterka jako zamiennik, podobnie jest ze zderzakami, lampami, maska, blotnikami itd. itd. itd. detale takie jak klamki lub inne pierdulki typu mocowanie akumulatora byc moze sa identyczne ale zewnetrzne czesci sa zupelnie inne.
  13. nie przesadzajmy z tym,ze kazda cześć jest inna,ale dzięki a mozesz napisac ktora czesc blacharska jest identyczna?
  14. wszystkim, tak jak kazda czesc blacharska
  15. nie ma sprawy moge kliknac kilka fotek jak trzeba bedzie co do pompy to zauwazylem jedna rzecz, otoz zauwazylem ze im mniej paliwa pompa pracuje ciszej, myslalem ze po tych kilku dniach juz przyzwyczailem sie do tego dzwieku ale jednak pracuje duzo glosniej jak jest pelny bak.