Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lusterka od cabrio-czy podejdą?


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko-czy od Cabrio są takie same jak w normalnej B6/B7? Chodzi mi o wiązkę i montowanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz sam do tego dojść bo nikt nie wie :wink4: Tak na chłopski rozum to powinno być to samo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musisz sam do tego dojść bo nikt nie wie :wink4: Tak na chłopski rozum to powinno być to samo :mysli:

no właśnie,powinno,ale tam są inne drzwi, więc nie wiadomo-trzebaby w ETCE popatrzyc :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim, tak jak kazda czesc blacharska

nie przesadzajmy z tym,ze kazda cześć jest inna,ale dzięki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkła i obudowy lusterek są identyczne, a różnicę w oznaczeniu pokazuje mi ETKA tylko w mocowaniu ''podstawie'' :gwizdanie: najlepiej porównać oba lusterka lub przymierzyć i będzie wiadomo na 100% czy pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkła i obudowy lusterek są identyczne, a różnicę w oznaczeniu pokazuje mi ETKA tylko w mocowaniu ''podstawie'' :gwizdanie: najlepiej porównać oba lusterka lub przymierzyć i będzie wiadomo na 100% czy pasują

no wlasnie, imo roznica mocowania jest podstawowa roznica pomiedzy zwyklym B6 a cabrio wykluczajacym te lusterka jako zamiennik, podobnie jest ze zderzakami, lampami, maska, blotnikami itd. itd. itd. detale takie jak klamki lub inne pierdulki typu mocowanie akumulatora byc moze sa identyczne ale zewnetrzne czesci sa zupelnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe przekładanie ramienia lusterka pomiędzy mocowaniani lusterek w cabrio a sedan/avant?

Edytowane przez Pablo2506
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe przekładanie ramienia lusterka pomiędzy mocowaniani lusterek w cabrio a sedan/avant?

Jest to możliwe, mam jedno tak zrobine. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2016 o 23:48, Bromchit napisał:

Jest to możliwe, mam jedno tak zrobine. :wink:

Witam. Czy można przełożyć lusterko „full opcja” (silniczki składania, regulacji, fotochrom…) z cabrio do ramienia zwykłego (tylko regulacja i grzanie) z avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem da się to zrobić , ale jest sporo roboty. Trzeba je rozpiąć na zawiasiei i podmienić mocowanie, później założenie zawleczki może robić kłopot, bo sprężynya jest dość mocna. Do tego wiązka w cabrio jest krótsza, trzeba przedłużyć. 

To samo można zrobić z lusterkami z anglika :wink:

 

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...