Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olek_je

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olek_je

  1. Ok. Postaram sie podjechac.
  2. Moze jakis spocik. Podeslij piotrek numer do siebie bo stary nieodpowiada
  3. Moze trzeba reanimowac
  4. jak tam spociki. dawno nie bylem moze bym zajrzal na jakis spocik w najblizszym czasie?
  5. mam pytanie z inej beczki.mam tuner MPEG-2 i chcialbym ogladac tv. oczywiscie wiąże się to ze zmianą tunera. ale czy poza zmiana tunera będzie koniecznośc wykonania dodatkowych prac
  6. kur...... wieczorem sie zorjetowalem ze niedziela to 31.08 . urodziny corki
  7. wybiera sie ktos w niedziele na korytarz ?
  8. a u mnie przy pierwszym hamowaniu zamiast 211 serii było 205
  9. Cześć, ze względy, iż mam możliwość dostania w bardzo rozsądnych pieniądzach skrzynie s-tronic zastanawiam się nad przekładką. i tu nasuwa się kilka pytań: czy ktoś już probował? jak jest z kompatybilnością ( przeguby, most, wtyczki elektryczne)? czy jest konieczność zmiany w sterowniku silnika? czy w skrzyni a bardziej w jej sterowniku jest component protect? czy będzie konieczna wizyta w aso? czy kots zna jakiś warsztat który operacje powyższą wykona bez większych problemów?
  10. kolego. Zadnego go.na nie lej do tej sktzyni. Tylko ori olej. Nawet w aso wymiana to nie igromne pieniadze. Wiem, mialem podobe Audi jak Ty.
  11. W boże cialo d*py nie urywa. Smialo przelecisz. Tyle ze remonty na dk-1 w okolicy McDonald
  12. Ta wysylka mocno podniesie koszta naprawy ?
  13. Jest kilka opcji, zalezy ile chcesz wydać nie chciałbym sprzedawać nerki a jednocześnie nie zastanawiać się kiedy komyś zrobie z d..y jesień średniowiecza jak można na PW ofertkę
  14. Grześ a czy mozesz podać nr części do przodu bo do tylu znalazłem
  15. Cześć, Mam pytanie i zarazem prośbę. potrzebuje zwiększyć wydajność hebli w moim autku. po chwili zabawy auto zamiast hamować bardzo powoli zwalnia. czy wymiana samych tarczy pomoże czy trzeba zmienić tez zaciski. przód, tył czy całość od razu.??? Oczywiście płyn wymieniam na min dot-5.1
  16. u mnie tylko rośnie spalanie. noga jak by sie cięzsza stala.
  17. to moze napisze kilka słów o mojej wizycie u Wojtka. przed modyfikacją przeprowadził 2 hamowania w celu diagnozy auta. po pozytywnym zakonczeniu testów Aligator wyjął sterownik, zgrał ori program i rozpoczął rezanie. wgrywane były 4 lub 5 softów. za każdym razem hamowane i weryfikowane wszystkie patamety ( temperatury, doładowanie, itp), po każdej modyfikacji było wyjaśnione co można i czy robimy jeszcze coś. moment obrotowy pozostał praktycznie niezmieniony od pierwszej modyfikacji ze względy na automat. podnoszona była tylko moc. i to na moje zyczenie. po zakonczeniu byl test drogowy, laurka w postaci wykresu oraz ramki Aligatora . powiedział co można jeszcze zrobić w przyszłości i jakim kosztem. całośc trwała ponad 5 godzin. może i Dynosoft nie jest tani ale sprzet kosztuje jego utrzymanie również a wiedza jest bezcenna. dodam iż w czasie rozmowy telefonicznej jak umawiałem sie na wizytę padło pytanie o automat. odpowidź Wojtka była taka : jeśli po programie skrzynia będzie się ślizgać wgrywam serie a ciebie nic to nie kosztuje. moje ryzyko. efekt pracy : http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/soft-dynosoft-324187/
  18. a ja skorzystałem z usłg aligatora prywatnie. może nie było najtaniej, ale miło przyjemnie i fachowo. praktycznie cała dniówkę poświęcił zeby wszystko odpowiednio ustawić. żona teraz się cieszy jak dziecko za kazdym razem jak musi kogos wyprzedzic
  19. a kiedy Ci go wymieniali?
  20. Bo to wcale nie musi byc zabity dpf. Wymieniali Ci jakieś części czy tylko programowo walcza
  21. co oznacza przekodowac?
  22. mozna bylo przybyć bez auta, zapoznać sie i poprosic o pomoc ale ty jako światowiec doskonale znasz zasady savoir vivre. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.