Treść opublikowana przez olek_je
-
S.M.A.R.T. repeair śląsk
cześć, ktoś korzystał z tej metody, wie gdzie tak naprawiają lakier, jakieś opinie??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozsądne pieniądze. Zadzwoń w ciągu dnia. Numer mi sie nie zmienil.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
mam pytanie do naczelnych rezaczy b8 mam 4 ramienną z multifunkcją. chciałbym założyć kiere z multi i łopatkami do tipa. czy poza kierą będą musiał coś jeszcze wymianiać.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tak - tylko CVT. Wolę się specjalizować w jednym temacie niż "znać" na wszytkim Chociaż na pozostałe modele też pewnie przyjdzie czas... szkoda. Potrzebuje wymienić olej w topie.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tylko atramentu nie wypij w tym biurze. ?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bartek a Ty tylko multi???
-
Swap MMI 2g---> MMI 3g
AUDI A4 8K B8 nawigacja NAVI 3G MMI legalna (4042963387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy coś jeszcze będę potrzebował ??
-
Została część
W ETCE widziałem. Moze ktoś z wlascicieli b8 mi pomoże.
-
Została część
To wiem. Tylko nie bardzo mam pomysł gdzie to być powinno. Rozbierałem na szybko i nie pamietam skąd ona jest.
-
Swap MMI 2g---> MMI 3g
możesz troche przybliżyć ?? dużo rezania we wnętrzu. poza wymianą telewizora, sterowania i oczywiście jednostek. jak z adaptacją w systemach ?
-
Swap MMI 2g---> MMI 3g
Witam, czy ktoś z Was uskuteczniał przekładke z MMI 2G na 3G?? potrzebne nowe okablowanie czy na obecnym się uda ??
-
Została część
Część, rozbierałem przód i po złożeniu została mi jedna część 8t0807217a. to chyba gdzieś przy wzmocnieniu, zderzaku???
-
chip w b6 2.5tdi 163 km manual.
przecież Sysiek ma "tylko" rodzinne kombi .
-
Polecane opony letnie
ktoś używał, jezdzi, ma opinie ?? 4x225/50r17 Dunlop Sport Maxx RT Nowe opony Letnie (4097276915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Zmiana lamp w Audi A4 B8
dużo jest zachodu z tą zmianą. mam komforta z N i zasatanawiam się czy ledy poliftowe bez większego problemu można zaadoptować do mojego avanta (2009)
-
Ile mam głosników i co mogę ulepszyć
Daj kolego koniecznie(!) znać jaki będzie efekt zamiany , a kasa jaka ? bardzo koniecznie jak będziesz robił to może dokumentacje fotograficzną stworzysz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no dobra przyłapałes mnie, jest bez kierownicy ogarnę go troche i przlece. masz możliwość podpięcia sie do tego kompem ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
takie życie no wiesz radio, kiere, naewt fotele z tyłu są
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i przytargałem nowe żelazo WP_20140324_10_39_29...jpg | olekje | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bede potrzebowal cos ladnego dla dzieci do pokoju
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na 90% po niedzieli zawitam w jakis dzień. moze wtorek ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przynajmniej nie bedzie zamulone a jak diesel to i problemow z dpf nie bedzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Sysiek jako doniczka na kwiatki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To nie przez Niego. Ponoc dostał rachunek od Stomil Olsztyn pojechał sam czy z dziurą w którą wpadł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak cały czas ciągne druta Czyli bedziesz alternatywą Dla Piotrka:decayed: na przyjemności to se trzeba zasłużyć