Treść opublikowana przez motomaniac27
-
[B5 ACK] Drganie podczas przyspieszania
wymieniles most, a wal dobrze przykreciles do mostu bo jego sie nie przykreca tak jak sie komu podoba
-
[B5 AAH] Podpora wału
zalozylem dzisiaj nowe poduszki silnika no i jest lepiej ale zobacze jutro rano.stare poduszki trup calkowity
-
[B5 AAH] Podpora wału
ha podpora od transita to chyba do wszystkiego pasuje, mam isuzu troopera i pasowala, mialem toyote i tez robilem z transita [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:41_________________________________________________a takna marginesie co do podpory walu to na allegro sprzedaja jakies niby zestawy naprawcze do podpor. czy ktos moze z tego kozystal
-
[B5 AAH] Podpora wału
narazie to zaczne od poduszek silnika bo onydwie pociekly ale po podporze tez tez widac ze ma dosc no i jeszcze dwumasa zaostala
-
[B5 AAH] Podpora wału
szukam podpory walu do a4. ma ktos jakis pomysl. mam dziwne wibracje na aucie
-
[B5 AAH] zepsuty concert
witam. mam problem z radiem concert (made in japan). na poczatku czasami cos strzelalo w glosnikach jakby iskra w radiu ale to nic bo podlaczeniu zmieniarki radio umarlo. dziala tylko podswietlenie i nic pozatym , no i ledwo cos slychac w glosnikach i nie reaguje na nic. macie kogos kto naprawi takie radio bo mam juz dosyc to juz drugie radio i cos z nim nie tak.pozdro.
-
[B5 AAH] Problem z lokalizacją czujnika ciśnienia oleju
i jak znalazles ten czujnik
-
[B5 AAH] Planowanie głowic
mam pytanie i szukam dosc konkretnej odpowiedzi. mam zamiar w moim aah rozebrac silnik na czesci pierwsze i w zwiazku z tym splanowac lekko glowice i nie moge nigdzie wyszukac ile mozna bezpiecznie je zjechac a nie chodzi mi tylko o delikatne lizniecie.czy ktos mi moze pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. mam na imie tomek, jestem z jeleniej góry. Latam aktualnie audi a4. ogolnie jezdze tylko audi i tylko w quattro.pozdrawiam