Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zapraszamy.
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A co tak szybko?
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja nie wiem ale na pewno Gryfi już do Was trafił. Ja zbieram się do robo po 10ciu dniach wolnego.
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Luzik. Mnie dziś chyba nie będzie więc... Wszystko się da. Na pewno trafisz do centrum handlowego 3 Stawy a ma spotykamy się pod GoSportem.
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tylko testnołem... zakosztowalem co jak smakuje żeby wiedziec co zakupic a co nie ... Batman w pytke ... No Batman jest git! Jedna z lepszych gierek w jakie grałem. Długa i dobra fabuła.
  7. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Mnie chyba nie będzie bo na noc do robo a jak będę to na chwilę. Pograłeś w coś?
  8. Co tu zaglądam to waryyyyjactfffoooo...
  9. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem tego samego zdania. Mieli swoje okazje ale niestety skuteczność tragiczna i stąd takie miejsce w lidze. Końcówka jak Wisła siadła na Śląsku (parę minut) to kibice zaczęli gwizdać bo widzieli jak Wisła atakuje i bali się, że mistrzostwo może trafić nie do Wrocławia... Szczerze mówiąc myślałem, że Wisła "odda" mecz ale raczej tak to nie wyglądało. Trzej królowie Wielkich Miast... wczoraj mieli grać dla Śląska ale Lechia za słaba na Ruch a Śląsk wygrał szczęśliwie i przy braku skuteczności Wisły... Tyle ode mnie.
  10. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jasnowidz? A Legia... Na własne życzenie straciła mistrzostwo. A co ma piernik do wiatraka? Znam kibiców GKSy z Chorzowa... Chyba sam nie wiesz co piszesz. Jeśli kibic rzeki pisze że się podłożyła to chyba bardziej przekonujące niż jakby to napisał kibic Ruchu. Podłożenie ewidentne i mecz wypaczony przez sędziego. Tytuł należy się Ruchowi... ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ---------- Historia lubi się powtarzać - 1993 rok Tyle że tu nie jest to tak ewidentne Oglądałeś mecz? Nie widziałem tam żadnej ingerencji sędziego w wynik i ustawienie meczu... WIsła była słaba i "0" skuteczności bo okazje były szczególnie w I połowie. Tak jak mówione było przed meczem że będzie gadka o tym, że Wisła się podłoży ale to tylko przypuszczenia i nic więcej. Mogą sobie wszyscy gadać i tak nic to nie zmieni. Żeby była jasność - wolałbym żeby R zdobył mistrza niż Śląsk.
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Akjam co to za kolorek tych zaciskow? Szukałem właśnie kodu lakieru i nie mogę znależć ale jak znajdę to wrzucę. Kolor z palety AUDI... Nie mogę i w tym tygodniu już się z tym uporam bo przez dłuuugiii weekend byłem mocno zapracowany... czym to pomalowałeś ? nie wyglada na proszek.... Baza + bezbarwny. Malowanie po piaskowaniu. Kolorek, jak wspominałem wyżej z palety audi.
  13. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla Ruchu II miejsce to bardzo dobry wynik choć pewnie liczyli na to, że Śląsk nie wygra dziś na Wiśle i zdobędą Mistrza.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po krótkiej nieobecności...
  15. No i nie mów, że z dyfuzorem w kolor nie jest ładniej... Ogólnie!
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja griluje od 3 dni!
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No i lecę! Narta!
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja dziś na weselicho idę więc może być ciekawie.
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Może to jakoś dziś rozkminię. Spiżdżam na chatę! Narta!
  22. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zastanawiałem się czy tak będzie i szczerze mówiąc to się dziwię... Mógłby być takim trenerem ikoną jak m.in. Ferguson i inni ale może tak to czuje...
  23. akjam odpowiedział(a) na akjam temat w Audi A4 B7
    Poszło PW.
  24. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A może są w studni? Pożyczyłem furkę i spiżdżam do robo a później wolne do 8go maja...
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no.... toś pokazał No co zrobisz! Pilot się rozkodował i cza go przyuczyć ale pierw cza się dostać do środka! Cholowania to ja nie potrzebuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.