-
[ALL B5] Problem z ABS ?
witam, jak wciskam lekko pedał hamulca od razu czuje drgania pod nogą( odbicie abs??) a hamulec ledwo łapie, ostatnio mechanik wymieniał mi klocki z tyłu co jest?? dzieki z góry
-
[B5 AHL] Uszkodzony sterownik pompy ABS czy czujnik?
u mnie była zaśniedziała ta blaszka że otacza czujnik, oczyściłem czujnik i te blaszkę i działa;P
-
[B5 AFN] Wysokie obroty przy odpaleniu.
Witam;) ostatnio jak odpalam auto, nie zawsze ale prawie przy odpaleniu zaraz po przekręceniu zapłonu obroty podskaczą do 2200 i spadają do normy ok 8. jaka może być tego przyczyna?? [mod]Gdzie jest prefix !!! - poprawione[/mod]
-
[ALL B5] 1.9TDI 110km coś z kątami
w białym polecicie jakiegoś mechanika do tego??
-
[ALL B7] Zamarzający zamek klapy bagażnika
smar w spreyu tez nie pomaga.... inne propozycje??
-
[ALL B5] 1.9TDI 110km coś z kątami
witam. postaram się jasno opisac. w czasie jazdy po czystej nawierzchni jedzie się dość dobrze, tylko ze luzy sa małe, a jak jedno koło wjedzie na śliska nawierzchnie np lód, to od razu rwie prawe koło w bok i przy większej prędkości nie jest to bezpieczne. byłem na zbieżności i sie okazalo ze kątów nie ma, ponad 1 st.odchyłu, dodam ze wymieniałem cale zawieszenie i czy to wina wadliwych sprezyn?? czy da się to jakoś nastawic??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko;))
?aza
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta