Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Więcej osób jest za zostawieniem fotek więc zostałeś przegłosowany
-
Spoty Katowice i okolice
Jaki tam fotomontaż są świadkowie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
niepamiętam muhehehe ale rozje**ło mnie jak zaczał wyciągać sztućce z kurtki przy Wioli muhehehehehe No to było dobre :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
już się doczekać niemogę :naughty: Ja też nie [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:42_________________________________________________ No też tak słyszałem
-
Spoty Katowice i okolice
Kilka fotek z telefonu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba imprezy u nas bardziej się mu podobają idź stąd. Musi to do was dotrzeć że Krolu należy do Gliwic A niech idzie tylko niech na spotach się nie pokazuje u nas
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wódki nie piję. Następnym razem tylko piwka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
W domu byłeś ok 1
-
Spoty Katowice i okolice
Podobno pękło 611zł ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Mi się wydaje że były 4 finlandie i 1 bols :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No nie było tak źle Jak Ciebie zobaczy to chyba zrezygnuję :polew:to co za 2 tyg powtórka? :polew: No pewnie mam nadzieje że znowu Wiola nas będzie obsługiwała
-
Spoty Katowice i okolice
No nie było tak źle to co za 2 tyg powtórka? :polew: No pewnie
-
Spoty Katowice i okolice
No nie było tak źle
-
Spoty Katowice i okolice
pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew: nom coś pamiętam że wysiadałem ale reszty niewiem muhehehe no ale spodnie to chyba miałem założone? buhehehe :polew: :polew: No chyba tak Jakieś auto zatrzymałeś i gadałeś. Masz farta że to nie byli niebiescy
-
Spoty Katowice i okolice
pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było
-
Spoty Katowice i okolice
:good: hehehehehehehehehe muhehehe[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 12:31_________________________________________________panowie weźcie kobiety na wtorkowy spot to nam opowiedzą co się działo muehhehe Ja mam drugą zmianę i dotrę pewnie do maka na chwilę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Nawet bardzo :polew:- [B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
no i to chyba się kwalifikuje na zwrot kasy ...a w moich stronach dodatkowo na strzał w ryj, że się tak wyrażę Większy otwór centrujący prawdopodobnie można obejść (pierścienie), ET także (dystanse), wielkość kół będzie taka sama jeśli założysz identyczne opony. Niestety opona np 225/45 naciągnięta na 7,5J będzie wyglądała nieco inaczej niż na 8J... Tak jak kolega piszę. Niech zwraca kasę. Widziałem te felgi jakiś czas na allegro i to kawałek czasu temu. A szukam felg od jakiegoś czasu i allegro znam na wylot Napisz do prezesa Hugo lub jakiegoś moderatora na pewno kolega jozku726 się odezwię, tym bardziej że widziałem w dziale sprzedam kolejne jego ogłoszenie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dzięki za wczoraj Trochę nie pamiętam ale nie jest źle. Spalona to trochę kiepsko. Pójdziemy tam i naprawimy swoje błędy. Nie umię nic pisać i idę dalej spać :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no ja też będe bez auta ale jakoś 18.30 I o to chodzi- Spoty Katowice i okolice
Plany się zmieniły i nie robię przy aucie. Więc melduję się po 18 w city rock Oczywiście bez auta :drunk:- [B5 AEB ] Czy te felgi mi podejdą?
Obie felgi wyglądają na ori. Tylko czemu ten otwór centrujący jest inny- Spoty Katowice i okolice
To miłej zabawy jak coś. Ja spadam na garaż Będę dzwonił jak skończę :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice