Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Aha spoko nic powalczę na mrozie bo mam kupca na gwint i muszę go zmienić w ten weekend albo na początku przyszłego tygodnia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Aktualne chyba bo aukcja nie jest zakończona :gwizdanie: Miało być fajnie a jest do bani. Keżor dało by radę pobawić się u Ciebie z zawiasem :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:55_________________________________________________ Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: wkońcu ktoś podziela moją opinię albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :polew: jesteś w spisku z Puckiem? Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne 1BE + 18" i jest moim zdaniem wsam raz :> szkoda że do mojej tak ciężko znajść 1BE Nie tylko do Twojej cieżko znaleźć tylko ogólnie 1BE ciężko znaleźć. a forum widziałem pare ogłoszeń o sprzedaży 1BE do TDI ale zgodzę się z Tobą że ciężko taki znajść i tym bardziej w przyzwoitym stanie :> hmmm przecież Pucek miał w poprzedniej a4 podobno zawias i mówił że spoko więc czemu teraz zmienił zdanie? ja w pon najprawdopodobniej daję auto na warsztat, weźmnie mnie ktoś we wtorek na spota? Rafał, Oko? :> No mogę Cię zabrać ale ja mam na noc do pracy to byś musiał wracać tak koło 21 [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:56_________________________________________________Zmienił jak się przejechał moim autem teraz we wtorek- Spoty Katowice i okolice
Za kilka lat :gwizdanie: Zakładam te co miałem bo to są prawie nówki Sachsa- Spoty Katowice i okolice
Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: wkońcu ktoś podziela moją opinię albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :polew: jesteś w spisku z Puckiem? Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne 1BE + 18" i jest moim zdaniem wsam raz :> szkoda że do mojej tak ciężko znajść 1BE Nie tylko do Twojej cieżko znaleźć tylko ogólnie 1BE ciężko znaleźć.- Spoty Katowice i okolice
Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: Nie to jak dla mnie jest za miękkie :gwizdanie: Szkoda że audi nie zrobiło czegoś w stylu bmw. Bmw na ori zawiasie przyzwoicie wygląda nawet na większej feldze i prowadzi sie sztywniej :gwizdanie: nie ma jak komfotwahrwerk czyli 1BA- Spoty Katowice i okolice
Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash: wkońcu ktoś podziela moją opinię albo robi sobie ze mnie jajca żebym sprzedał swój gwint :polew: jesteś w spisku z Puckiem? Pucek już nie chcę Twojego gwintu bo na ostatnim spocie jeździł moim i też powiedział że ni hu.. gwintu. 1BE za wysoko stoi trochę ale takie springi -30, -35 są optymalne- Spoty Katowice i okolice
Hehe no tak to jest człowiek uczy się na błedach Twardo i jadąc do pracy mam tak fatalną drogę że muszę jechać 20km/h :wallbash:- Spoty Katowice i okolice
Dopiero :gwizdanie: nom niestety hehhe a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony? Ja w ten weekedn juz mówie dość zmieniam na kit czyli amorki Sachs plus springi -30mm h&r co aż taka tragedia? No daj spokój chciałem spróbować gwintu i spróbowałem. Myślałem że będzie lepiej ale jednak wracam do czegoś sprawdzonego, czegoś co jest kompromisem między sportem, komfortem i wyglądem auta :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Dopiero :gwizdanie: nom niestety hehhe a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony? Ja w ten weekedn juz mówie dość zmieniam na kit czyli amorki Sachs plus springi -30mm h&r- Spoty Katowice i okolice
Dopiero :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kolega ostatnio zmieniał wentylator dmuchawy :gwizdanie: Jeśli to o to chodzi to trzeba rozebrać praktycznie cały kokpit- Spoty Katowice i okolice
Stanley ? on jest z Katowic :gwizdanie: jego kolega jest z myslowic ale nie wiem czy był i nie znam nicku ale tablice ma chyba SM Tak ma SM. Chyba chodzi o Olafus :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No piwo raczej zrobi wielkie bum w bagażniku- Spoty Katowice i okolice
To bawcie się dziewczyny ja spadam spać- Spoty Katowice i okolice
Tylko pokaż się na spocie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Srebrne są :>- Spoty Katowice i okolice
Mi się nawet podoba- Spoty Katowice i okolice
Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki- Spoty Katowice i okolice
No a jak inaczej to nazwać jeśli chcesz lasce zakładać torbę na głowę :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To się nazywa chyba desperacja :polew:- Spoty Katowice i okolice
Czyli jak motyw w strasznym filmie- Spoty Katowice i okolice
Kędzior ile wypiłeś bo widzę że zaczynasz- Spoty Katowice i okolice
Taką pożyczkę biorę z miejsca- Spoty Katowice i okolice
Czyli ma pozycje dominującą - Spoty Katowice i okolice