Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No tylko felgi które mi się podobają kosztują kosmiczne pieniądze Może Max mi kredytu udzieli
  2. dokładnie, mooooooooooże i ładne Znam Pucek ale koszta niestety duże jakbym chciał Cie posłuchać moje zdanie znasz, ale Ty masz inne gusta :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:50_________________________________________________Lepiej nie lepiej już mnie szlak trafia bo chu.. jest w tym kraju
  3. I nie sprzeda samych felg co za ciul ;(
  4. A co może nie ładne
  5. Auto może do bani ale felgi ma ładne Zadzwonie i zapytam czy nie sprzeda osobno :gwizdanie:
  6. Pochwal się Kędzior :gwizdanie:
  7. No to trochę roboty jest :gwizdanie:
  8. No szczerość aż do bólu :polew: I jak Pucek myślisz nad tym zawiasem czy lipa??
  9. Eibach to solidna firma i na ich sprężynach jeździ się super. W poprzednim aucie miałem i byłem zadowolony, także polecam.
  10. Jak masz jakieś płyty w domu to nagraj mi a ja Ci przywiozę czystą płyte. Tylko czy to idzie na cd czy dvd??
  11. Siema panowie Krolu nagrasz mi win7 jak Ci podrzucę płytkę?
  12. Ładnie kutwa 15 stron a poszedłem spać po 23 Spadam do roboty do po poludnia
  13. Ja już dotarłem do domu. Oni jeszcze siedzieli w maku i czekali na Krola :gwizdanie:
  14. Nie no odpoczywam na wyrku i czasami tu zaglądam. Za wczesna pora na spamowanie
  15. Tak Kędzior to ten kolega co był wtedy pod realem :gwizdanie:
  16. A4 Avant
  17. Zalogowałem się wcześniej na komórce w pracy Ja będę dziś i może kolega przyjedzie też :gwizdanie: Tak jak Keżor piszę lepiej się lata bo ulicach bokami
  18. Myślę że Pucek pojęcie ma o drifcie
  19. Ok panowie spadam w kimę bo jutro na rano do pracy. Do zobaczenia na spocie Spoko nie foc**je się. Mogę Cię jutro przewieź
  20. To nie
  21. Jakiś grosik się znajdzie Pucek W zamian oczekuje rundki Twoim APU
  22. Dimana sposób o wiele lepszy Pucek nie narzekaj tylko przyjedź
  23. Nie no fortuny nie wydam w gliwicach chyba :gwizdanie: Ok już nie będę żartował
  24. To wolę nie jechać i kupić coś do auta [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________ Chyba na postoju :polew:
  25. Jak mnie moja puści to pojadę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.