Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. gdzieś koło Akjama dobra, Akjam to o ktorej godzinie po mnie podjedziesz ? Po mnie też możecie zahaczyć
  2. ja jestem chętny na 75% Zabierz Kędziora będzie czołowym podawaczem ręczników
  3. To co zbieramy jakąś ekipę na meczyk jutro :gwizdanie:
  4. O której gracie bo też bym chętnie pograł
  5. hmmm gdzie wy mieszkacie u mnie nic nie ma :gwizdanie: Dojdzie i do was
  6. Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem
  7. po pracy i weekend
  8. po robocie. Jutro już tylko do 15
  9. heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo No niestety takie życie :gwizdanie: chciałbym wiedzieć czy jak coś to pompkę do spryskiwaczy miałbyś...jeśli bym potrzebował...? 50zł dla klubowiczów...? Tak mam te pompki
  10. heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo No niestety takie życie :gwizdanie:
  11. po pracy jak fajnie wrócić do domu
  12. Ja bym się pisał na grilla ale raczej nie dam rady dziś dojechać
  13. najpierw do jednej roboty a potem do drugiej
  14. W jednej robocie spoko ale w drugiej h*jowo bo śruba nie chce puścić
  15. po całym dniu pracy :gwizdanie: Jutro mnie raczej nie będzie
  16. Pierwszy
  17. To sajonara
  18. ja tez raczej odpuszczam ten temat BTW Czy przy montażu FMICa będę musiał usunąć halogeny ? Raczej nie :gwizdanie:
  19. bulczas byłem dzisiaj i mierzyłem swój wcześniej i za godzine ten i był większy niż mój... więc hellloł To co jest nie halo. Bo zacisk jest taki sam w 312 i 288, system się różni tylko jarzmami :gwizdanie:
  20. Też nie mam parcia ale jak się trafi okazja to wezmę :gwizdanie:
  21. http://moto.allegro.pl/zacisk-hamulcowy-lewy-przod-audi-a4-b5-i1490401912.html to jest niby ten większy zacisk :gwizdanie: Jak nie było 312 w a4 b5
  22. To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie: to tu masz za 60zł i koleś nie wie o co kaman więc jarzma dorzuci ci gratis pewnie... Ale on ma 321 a my szukamy 312
  23. To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie:
  24. Tu masz taki i taki[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...? Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje Sorki tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.