Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
gdzieś koło Akjama dobra, Akjam to o ktorej godzinie po mnie podjedziesz ? Po mnie też możecie zahaczyć
-
Spoty Katowice i okolice
ja jestem chętny na 75% Zabierz Kędziora będzie czołowym podawaczem ręczników
-
Spoty Katowice i okolice
To co zbieramy jakąś ekipę na meczyk jutro :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
O której gracie bo też bym chętnie pograł
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm gdzie wy mieszkacie u mnie nic nie ma :gwizdanie: Dojdzie i do was
-
Spoty Katowice i okolice
Ale masakrycznie nakurwia z nieba białym gównem
-
Spoty Katowice i okolice
po pracy i weekend
-
Spoty Katowice i okolice
po robocie. Jutro już tylko do 15
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo No niestety takie życie :gwizdanie: chciałbym wiedzieć czy jak coś to pompkę do spryskiwaczy miałbyś...jeśli bym potrzebował...? 50zł dla klubowiczów...? Tak mam te pompki- Spoty Katowice i okolice
heh a chcialem zobqczyc twoje rezanko na spryski a Ciebie nie bylo No niestety takie życie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
po pracy jak fajnie wrócić do domu- Spoty Katowice i okolice
Ja bym się pisał na grilla ale raczej nie dam rady dziś dojechać- Spoty Katowice i okolice
najpierw do jednej roboty a potem do drugiej- Spoty Katowice i okolice
W jednej robocie spoko ale w drugiej h*jowo bo śruba nie chce puścić- Spoty Katowice i okolice
po całym dniu pracy :gwizdanie: Jutro mnie raczej nie będzie- Spoty Katowice i okolice
Pierwszy- Spoty Katowice i okolice
To sajonara- Spoty Katowice i okolice
ja tez raczej odpuszczam ten temat BTW Czy przy montażu FMICa będę musiał usunąć halogeny ? Raczej nie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
bulczas byłem dzisiaj i mierzyłem swój wcześniej i za godzine ten i był większy niż mój... więc hellloł To co jest nie halo. Bo zacisk jest taki sam w 312 i 288, system się różni tylko jarzmami :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Też nie mam parcia ale jak się trafi okazja to wezmę :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
http://moto.allegro.pl/zacisk-hamulcowy-lewy-przod-audi-a4-b5-i1490401912.html to jest niby ten większy zacisk :gwizdanie: Jak nie było 312 w a4 b5- Spoty Katowice i okolice
To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie: to tu masz za 60zł i koleś nie wie o co kaman więc jarzma dorzuci ci gratis pewnie... Ale on ma 321 a my szukamy 312- Spoty Katowice i okolice
To jest z esy chyba bo w seryjnej a4 były max 288[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:41_________________________________________________ Dokłądnie z hamulcami od esy kupa roboty. Kurde cenią sobie te jarzma jak nie wiem co. Jak znajdę takie za max 150zł to wezmę ale więcej nie dam :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Tu masz taki i taki[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:22_________________________________________________ to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...? Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje Sorki tutaj - Spoty Katowice i okolice