Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No jak mają już te 10 osób to spoko ale i tak takie grupówki to o tyłek rozbić. Czekania itp a tak jedziesz na konkretny termin i cały dzień jest dla Ciebie
  2. no i do tego FMIC No już mam plan żeby się zmieścić w 300zł to chyba z drewna ten FMIC będzie Nie tylko muszę rury na jakimś złomie pochytać
  3. no i do tego FMIC No już mam plan żeby się zmieścić w 300zł
  4. Ja ten sezon stawiam na zapierdzielanie i ładuje 16-stki
  5. No ładnie to wygląda. Prosty wzór a robi robotę jak cholera
  6. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:48_________________________________________________Jak dobrze że nie mam letnich bo pewnie bym zmienił już
  7. sport i motoryzacja to nie sa meskie zainteresowania :polew: Ja wiem wolisz ja Miszka opowiada o trzech ruchających się psach :polew:
  8. Wracam na meczyk :gwizdanie:
  9. krolu jest juz tam albo zaraz bedzie nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi pewnie juz mial z dwa razy KO i ściulał bramkarzowi Chyba ściulał mu laskę w kiblu
  10. Ta może 10 lat temu przestrzegali tego a teraz to nie wierzę że ktoś by zamknął disco ze względu na post :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________ krolu jest juz tam albo zaraz bedzie nie a Krolu miał mi pomóc z tematem błędu a w czeko siedzi pewnie juz mial z dwa razy KO Po dwóch redsach :polew:
  11. No chwilkę z 2,3 piwka jakieś dupeczki do auta i do domu [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 21:38_________________________________________________ krolu jest juz tam albo zaraz bedzie Ale ja szukam transportu
  12. Nie jedzie ktoś do czeko bo szukam szofera a mam smaki tylko browar się kończy
  13. A nie masz Miszka wódki "Złotego Penisa" :polew:
  14. Też nie mam zamiaru nic kupować od niego. Z czasem na pewno sie to znajdzie gdzieś indziej
  15. pijus A nie napisałem że mleka niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal A jednak mnie trochę znasz :> wkoncu jezdzicie razem na BP
  16. pijus A nie napisałem że mleka niemusisz pisac bo kazdy wie ze piwsko bedziesz chlal A jednak mnie trochę znasz :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 20:58_________________________________________________O liga mistrzów leci na polsacie
  17. pijus A nie napisałem że mleka
  18. To czas się napić
  19. to była aukcja Krychy? On ten licznik kupił z aukcji jakiejś :gwizdanie:
  20. nic sie nie martw masz sie i tak lepiej jak jak ja od 3 tygodni nic nie zrobilem w robocie :gwizdanie: dobra, przerwa na kawe [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191483.0;topicseen On mi go sprzątnął z allegro za 100zł handlarz j**any i ponad 100% przebicia szkoda, że tak żeruje na "kolegach" Mógł go kupić i sprzedać przez allegro i byłby spokój No niech sprzedaje na forum ale niech sobie doliczy z 50zł i tyle. Powinni wprowadzić jaki s zakaz takiego handlu w końcu forum jest żeby sobie pomagać :gwizdanie:
  21. nic sie nie martw masz sie i tak lepiej jak jak ja od 3 tygodni nic nie zrobilem w robocie :gwizdanie: dobra, przerwa na kawe [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:32_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191483.0;topicseen On mi go sprzątnął z allegro za 100zł handlarz j**any i ponad 100% przebicia
  22. Zapytaj czy jeśli czy chcesz jebnąć dyrektora w łeb do też musisz mięć jego zgodę :polew:
  23. Ja też lecę
  24. jeszcze bedziesz chcial zebym sie karnal twoja fura :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.