Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Mówiłem że ciulowato szukasz http://moto.allegro.pl/zacisk-prawy-lub-lewy-przod-audi-a4-1-8-t-96r-i1505774169.html[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________ to co mam cholera szukać 312 żeby znaleść swoje...? Znajdź pod 312 to ożenie Ci moje
-
Spoty Katowice i okolice
Prawy lewy http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-5-tdi-zacisk-hamulcowy-l-i1475919448.html ??
-
Spoty Katowice i okolice
Jak szukałem pod 312 to każdy co dzwoniłem mówił że pod 288 ma. Źle szukasz
-
Spoty Katowice i okolice
Kuźwa Seski zacisków pod 288 na allegro od chója i jeszcze trochę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz kuwa za 50zl to ja po ciebie przyjade na rowerze i na ramie cię zawioze na 3stawy... Jak Ty nie masz roweru :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja, nie :polew: Ostatni się ogłaszałem to moja oferta Ci nie pasowała to teraz
-
Spoty Katowice i okolice
ta yhym A co niby nie a ile miała volt...? :gwizdanie: Brakło skali
-
Spoty Katowice i okolice
Alkohol to zło dlatego wypiłem herbatę
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba mleka
-
Spoty Katowice i okolice
Też coś otworzę
-
Spoty Katowice i okolice
Ale se pojeździłem na rowerku
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ogarnijcie się i lepiej się napijcie- Spoty Katowice i okolice
Na polsacie lecą spartanie :polew:- Spoty Katowice i okolice
Dimek poszukam numeru do gościa od którego ja brałem- Spoty Katowice i okolice
geje zboczuchy i żłoby- Spoty Katowice i okolice
:polew: No co- Spoty Katowice i okolice
no to ja se otworze jednak to 3 piwo Ty i 3 piwa ale 330ml Ale gówniana muzyka jeśli oczywiście można to nazwać muzyką- Spoty Katowice i okolice
no to ja se otworze jednak to 3 piwo Ty i 3 piwa- Spoty Katowice i okolice
A nie oglądałeś szybkich i wściekłych- Spoty Katowice i okolice
Nas klient nas pan :polew: kabaret ani mru mru chiński fast food- Spoty Katowice i okolice
Na 37 od biedy też może być Koleś o 13 kończy robotę więć będę na miejscu ok 13-14 Myślę, że w domu będę ok 17-18 :gwizdanie: Aha ok to wyceń tam je i jak coś w tygodniu to jakoś załatwimy- Spoty Katowice i okolice
Stasiu o której planujesz powrót jutro :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________ Na 37 od biedy też może być- Spoty Katowice i okolice
Muszę tam spróbować kiedyś :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
tak tak mi lekarka tez tak mowila A jednak lekarze nie kiedy dają dobre rady - Spoty Katowice i okolice