Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Jak masz kasę i lubisz za***rdalać to bierz większe, ale jeśli nie wciskasz obu pedałów często w dechę to kup dobre tarcze i klocki
  2. ogólnie hamowanie itp są bardzo dobre ale to pylenie to porażka
  3. Za coś trzeba płacić 50zł na rok
  4. Ate pylą jak nie wiem już nigdy nie kupie. Teraz jakbym brał to ferodo :gwizdanie:
  5. Możesz podjechać z Akjamem i pogadać za ile Ci gościu pomaluje to co chcesz. Daj mi tylko wcześniej info, to zagadam do niego Z kąd gościu jest? Mierzęcice Z okolic Akjama
  6. No obrzeżna to totalna porażka. Nie róbmy Michałowi OT Zrób przymiarkę felg bo jest ciekaw jak będą wyglądać :gwizdanie:
  7. Akurat koło giełdy zaczyna się cała tragedia I potem nie jest lepiej :gwizdanie:
  8. Nie chcesz chyba powiedzieć że w mysłowicach są lepsze
  9. No coś na elektryce czyli kable, świece, jakiś rozdzielacz itp. Wystarczy że nie ma dobrego styku na kablu albo świecy i są cyrki
  10. Może kable albo świece :gwizdanie: podejrzewam że by wtedy nie odpalił Jak jest jeden walnięty to zapali :gwizdanie:Mirami feat. VovaZiLvova - Sexualna
  11. Może kable albo świece :gwizdanie:
  12. Na benziz czy na gazie :gwizdanie:
  13. [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:26_________________________________________________
  14. Trzeba jebnąć na pierwszej stronie regulamin a jak nie to ban od razu
  15. Gdzie byłeś jak Cię nie było :gwizdanie:
  16. A wy tylko o alkoholu
  17. kolejny wstał na śniadanie Pogoda do d*py to po co wstawać :gwizdanie:
  18. Z rana jak wstałem
  19. ja też się zawijam
  20. Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam sprawdzałem już pod prostownikiem i nie wydaje żadnych dźwięków więc chyba wina po str pompki mam nadzieje ze mam moduł nie z literką "C".... No to możliwe że pompka :gwizdanie:
  21. Trzeba by rozbierać i najlepiej podmienić albo jakoś na krótko sprawdzać :gwizdanie: Na elektryce się nie znam
  22. Moje A4[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 22:46_________________________________________________ :decayed: Ja też chce wiedzieć. :decayed: Niestety nic z czego bym się cieszył więc nie ma co rozpowiadać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.