Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marlena

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marlena

  1. normalnie odpala ,zero problemów
  2. Tak jeździ tyle że drży i faluje. Dokładnie to poszedł 00515 030 czujnik Halla G40 i jeszcze coś takiego 17978 P1570 035 Komputer sterujący silnika zablokowany
  3. Witam. Koledzy może pomożecie. Mam zepsuty czujnik Halla. W czwartek dopiero odprowadzam autko do naprawy. Jednak do tego czasu muszę sie jakos przemieszczać. Czy powinnam?
  4. Dzięki za namiary. Mógłbys coś więcej napisać? Coś u niego naprawiałeś?
  5. wiesz co nie wiem dokładnie .... nie znam się na tym... ale wcześniej nie chodził na jednym z cylindrów...mechanik powiedział, że to moduł ale czego nie wiem... strasznie drży i nie ma mocy... muszę jechać na komputer i sprawdzić co z nim [ Dodano: 08-05-2007, 19:34 ] Autko jeździ tylko go trzęsie, tak jakby nie chodził na jakims cylindrze przynajmniej tak mi znajomy powiedział/ale nie jestem pewna czy się zna/. Gdy ostatnio się tak zrobiło to pojechałam do mechanika/od siedmiu boleści/i powiedział, że to przez moduł... pospawał tylko i oddał autko... A co do turbiny to powiedział, że ktos musiał nieźle przegrzać moje kochane Audi/zapewne przede mną bo ja je mam od października/ i stąd ta awaria turbiny
  6. Witam wszystkich miłosników Audi. Mam na imię Marlena . Mieszkam w Warszawie. Od października śmigam Audi A4 1,8T 150KM, z 1996roku. Od niedawna autko sprawia mi sporo problemów, ciągle się cosik psuje. Stąd też zawitałam na tym forum. Pozdrawiam
  7. Witam, Mam problem jak to mechanik określił z modułem-trzeba go wymienić. Do tego jeszcze zepsuła mi sie turbina. Proszę o jakiś kontakt z dobrym i niedrogim mechanikiem w Wawie lub okolicach. Będę bardzo wdzięczna Marlena[/b]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.