Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mario 115

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kąt wtrysku miałem ustawiany przy wymianie rozrządu 20 tys. km. temu Podobno ( aż na tyle się nie znam ) podczas jazdy z pękniętą rurą od interkulera do turbiny coś tam się działo z tą dawką paliwa przy rozruchu Nigdy układ mi się nie zapowietrzył paliwa mam zawsze co najmniej ćwierć baku . nie ma co gdybać zobaczę błędy i ewentualnie wszystkie je wypiszę [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 01:25_________________________________________________hej usterka usunięta przyczyną był sterownik ( tak go nazwał pan mechanik ) pod filtrem oleju , nie wiem jak się nazywa jak zrobię zdjęcie to wrzucę dodatkowo były błędy odnośnie imobilajzera , koszt sterownika plus robocizna 350zł
  2. rozrusznik jest jeszcze na tyle sprawny że kręci , tylko czasem przeskoczy . jestem świadomy jego zużycia więc go nie katuję aby nie umarł za wcześnie . Jutro będę miał VAGa mam nadzieje że kasacja błędów wystarczy choć kolega straszy mnie naprawą pompy Pozdrawiam
  3. Witam klubowiczów i proszę o podpowiedzi w sprawie : Posiadam a4 1.9 tdi 110 ps. 1997 rok z przebiegiem 227 tys. na początku problemów mechanik stwierdził że stoją łopatki turbiny , odkładając pieniążki pojawił się czarny dym z wydechu przy dodawaniu gazu i auto było zamulone , po wyłączeniu silnika i ponownej próbie odpalenia po 5 minutach auto nie chciało odpalić , odpaliło po lekkim ostygnięciu ( zawsze paliło z dotyku ) . Następnego dnia pojechałem do warsztatu naprawiającego turbiny okazało się że przewód między interkulerem a turbiną jest pęknięty , po wymianie wszystko wróciło do normy ( nie kopcił , lepiej się zbierał , odpalał za każdym razem ) ale tak było jeden dzień bo teraz powrócił problem z odpalaniem , zimny lub lekko zagrzany pali z pierwszego potem nie ma szans proszę o pomoc ponieważ powoli rozrusznik się wykańcza
  4. witam klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.