Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziennikarz, nie aktor O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czytaj forum O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=16217849 O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za tyle to ja z łóżka nie wstaje O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znów Was zleje zapowiadali słońce W sensie pot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie małe tezanko dziś w a3 O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znów Was zleje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz to samo co ja u siebie 2mce temu miałem... czujnik.. sprawdz najpierw czy sie nie wypiał.. jak nie bedzie wypiety to czujnik do wymiany. Ile Ci palił jak był uwalony ten czujnik? Ja a3 nie schodze ponizej 8 litrow O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze ciepły O jeju jeju Kerczi też tańczy w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A proponowałem to nie O jeju jeju tańcze w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też będę O jeju jeju tańcze w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuje 5.0 v10 tdi bardzo fajny i tani w eksplatacji motor O jeju jeju tańcze w Murrayu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wdziewaj gacie, jade Wiosna ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- Jak ktoś chce to mam do sprzedania honde pantheon 125, i voyagera krotkiego 2.8d Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś znowu kupił tym razem od króla sałaty Nie słyszałeś Bentleya czyli łyknął tego jednego z dwóch z Berlina co to ich jeszcze nie znaleźli ? Ten chopok ma wszędzie układy Erescztery z dojcza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gupi Wiosna ---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Wąski jak tam VIN? Jak będzie ok to w niedziele się po nią wybiore
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Film musi być dramat. Nie ide Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdarte od męczenia freda Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupisz za 2100zł z fv więc policz co Ci się bardziej opłaca. Jesień No a masz za tyle??? bo z FV to qwidzialem ze chodza po 2300 w gore... A gdzie mają iść? W bok ? Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A na koniec dżyzdnąłbył w satynowe hugo bossy Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale że Klubu Tańca? ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- Panowie sprzedam HTC ONE jakby ktoś coś gdzieś - 1300zł igła stan bez otarć itd Eeee iphone jest przeciez blllleeeee Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Raba Myślenice to też ładna nazwa dla klubu Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co to tym kopaczom:facepalm: Marnotrawstwo pieniędzy. "Baza" powinna być adekwatna do poziomu gry.Gdyby tak było większość klubów w Polsce grała by na pastwiskach. Powinno zaprzestać pakowania pieniędzy w to co nie ma najmniejszego sensu. Mogli by na miejscu tej "Bazy" wybudować np tor samochodowy Właśnie miałem to napisać Wiosna ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- Ale poczekaj pocekaj. Jak dobrze pojdzie to bedzie tor w krk Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuje namiar na typa od rs4 b5. Kto go ostatnio zaprosil?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tam układy Wiosna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale po ch..? Wiosna