Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
))))
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A kiedy się ścigaliśmy Patrzyliśmy co żeście wydziwiali na drodze ta wez sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie trafiliśmy, tylko miłościwie Was zabrałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie Wy tych miśków znaleźliście? jak jechaliśmy to nic po drodze nie było... Też dzięki za towarzycho i grila. Było zacnie Bo my z grila pojechalismy jeszcze opanowac swiat. ---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za kuraka z karkiem to mówiłem ja, Japko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Objechalem wlasnie rs4 b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w serwisie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niebieskie zaciski - jak u mnie , RNS-E i ta kierownica rezane, felunek przydużawy Niebieskie zaciski bo z autobusu Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2 no , Twój nawet nie jeździ. Więc jest petarda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niebieskie zaciski - jak u mnie , RNS-E i ta kierownica rezane, felunek przydużawy zmienione wszystko co trza plus fotel od b7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=236479298&cd=635113803060000000&asrc=st|fs taki setup jest ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wartko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to ja też zapraszam na jakąś wódeczkę do Arthur Murray Studio, 6 września tj. piątek. Mamy wtedy rozpoczęcie sezonu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytał Cię ktoś o coś kiedyś ktoś? se weś ty se wsać wary w odbyt Boseron czułem że tak skończysz po tym co widziałem na parkingu dwa tygodnie temu to była kwestia czasu Jeśli autentycznie masz zrobiony program to albo rozwaliłeś konwerter albo upaliłeś tarczki. Jaki był objaw ? Ja mam automat i nie robiłem programu chociaż korciło mnie to 250PS właśnie ze względu na skrzynię. Każdy zawodowy tuner powie ci że jak robisz program to trzeba też modyfikować soft skrzyni bo ona w ori zestawie pracuje w "tamdemie" programowym z kompem silnika. Jeśli ci zrobią tą skrzynię na gwarancji to bym się cieszył na twoim miejscu bo równie dobrze jeśli do tego dojadą że jest chip to powiedzą że skrzynia nie wytrzymała bo program ją rozwalił a dokładnie notoryczny banan u kierowcy ruszającego z pod świateł. Skrzynia jaką masz to ZF 5HP19. Pamiętaj na przyszłość że nie wolno butować skrzyni jak jest zimna (olej w skrzyni rozgrzewa się dużo dłużej niż płyn w silniku. Olej to najważniejsza rzecz w ASB dzięki niemu i jego jakości skrzynia pracuje. Olej w skrzyni musi być na 100% pewny i rekomendowany przez producenta nie lać jakiegoś zamiennika i niepewnego szitu który Pan Gienek poleca w warsztacie ASB twierdząc że taki leje i jest git. Olej musi być na 100% zgodny ze specyfikacją skrzyni. Softu nie zmieniaj tylko jeździj z głową nie butuj jak małolat. unikaj startów z kika bo to jest najgorsze dla skrzyni. Patrząc na to jak dostawała w piz*ę to kwestią czasu było aż klęknie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pytał Cię ktoś o coś kiedyś ktoś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Skrzynia? a co do grila to myśle że chwile potrwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę i jestem chetny na mycie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moje to bee a propos Twojego to musimy pogadac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
patrzac na przebieg to tylko raz w miesiącu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak będziesz to ja też będę ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- no rzeczywiście za***isty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wanna fight?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiedziałem że ktoś się odezwie hehe, Karol po prostu mam odczucia ze w tym aucie żaden tryb awaryjny czy check engine mi się nie zapali, a 4 butów do oski nie można porównywać i nie wolno nawet, nie jeździłem q w audi wiec nie wiem jak by to wypadło ale wtedy bym porownal, zobaczymy zimą jak to się sprawdzi zrobimy parę testów Objade Cie na suchym, mokrym, zasniezonym i kazdym innym, każdym moim audi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ofszem w krakofie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proste i śmigło na znaczku, cfaniaczku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cmentarze są pełne takich co ich auta są super na deszczu. ja jak pada wybieram szwagropol