Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. i w piz*u po aucie będzie piecyk skarb pracownik ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- skarb pracownik Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- skarb pracownik Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel spróbuj łyżki cukru albo się napij z przeciwnej strony szklanki albo niech cię może ktoś przestraszy gupi
  2. Właścicielowi to mogę kupić 4 paka tak mi powiedział Mają między sobą wszystko ugadane :polew: ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ---------- za wynajem też płacą razem mam znajomego który otwiera myjnię, z chęcią przyjmie takich pracowników
  3. skarb pracownik ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- skarb pracownik Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- skarb pracownik Powiedz jeszcze jak ma na imie. Właściciel myjni to mój kumpel
  4. Nie no lepiej jak ma 10 wysokosci i szumi, a zakladanie na dach to jakis dramat ( zwlaszcza jak sie ma 154 cm )
  5. Ale jaki macie problem z dostepem do bagaznika. Ten co ja mam sie elegancko odchyla i dostep jest spoko ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Jest w uj lepszy od dachowego
  6. ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- Wąski..... Ty wiesz:notworthy:
  7. Ej wisła gol ....
  8. ŚMIESZNYTOMKU wieź dziś wyjdz ze śmieciami, dawno Cię nie widziałem, rusz zad na spota
  9. Ma ktoś pożyczyć bagażnik rowerowy na hak? ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Albo relingi na dach do b5 i rowerowy bagaznik dachowy?
  10. za***iste spotkanie zdjęcia nie oddają ilości fur
  11. W wielkim świecie małych chłopców. | Flatout
  12. Wąski, wraz z mym kolegą Karolem chcieliśmy podziękować, za sympatyczne i entuzjastyczne powitanie i za gościnę wraz z lizakiem.
  13. Wąski, zdrowia!!!! Reszta sama przyjdzie
  14. ale to czerwone S4 to niezły paździoch jaką trzeba być fleją żeby w takim aucie taki syf mieć :facepalm:i chyba jeszcze coś zjebanane było bo we wszystkich lampach discopolo leciało jak jechał Tomeczku właśnie chodziło o to, żeby kupić tani (niezadbany ) wóz i klepnąć, RSowi. a lampy ledowe mrugają gdy się je ogląda nakręcone przez kamerę.
  15. Dziś wieczór b7 czarny avant kr666, wielicka
  16. Kur.a jeba.a pogoda
  17. Gokarty POWER-MAX Kraków - Najdłuższy halowy tor kartingow w Krakowie i małopolsce! - Witamy 20:00 fantomasie tetryku ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- 503014707 to moj nr, jak by ktos cos chcial. Okazalo sie ze iphone 5 i mac book nie potrafią pływać :/
  18. twardym trzeba być nie miękkim
  19. ozi daj jakis namiar na te kartingi na rybitwach ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- Panowie w piątek o 20 jest zarezerwowanych pare wózków, gdyby ktoś chciał dostać lanie to zapraszam.
  20. Bieremy? czekam do końca licytacji---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ---------- ja w piątek mogę No to jestemy umowieni. Prop rybitwy bo jest podobno spoks.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.