Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. ja mam typa ktory Ci zrobi taka płytę
  2. Quattro byś lepiej wyrezał a nie tak się pitolisz
  3. tak ale mowa była o zakupie czegoś normalnie z rynku gdybym dostał taki dil to ina sprawa i jakaś furta by się na pewno znalazła skąd się wzieło np. pożyczyłbym kamerę temu gościowi z japkiem5 na kilka razy 18........... no to kiedy robisz osiemnastkę może zostały jeszcze krokieciki bo były debest myślę że powinieneś je wozić w schowku (schowek oczywiście przerobić z kilmy na grzanie) i zaczynać od tego rozmowę z pałą że krokiecik w dowód i od razu by im jądra miękły ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- no z Pablem nie ma co dyskutować bo i tak na koniec jest ZAWRÓĆ JEŚLI NAWET TO NIE MOŻLIWE" Fantomku wszystkie licytacje komornicze są ogłoszone w internecie. Żadna to tajemnica. Także do dzieła, licytuj.
  4. dziś na spota wpadnie a1 quattro
  5. znam takiego jednego co bez tablicy jeździ
  6. Ja to gdybyś marudził bym Ci jeszcze sprzedał liścia
  7. komu nie kapie to nie kapie no właśnie miszczu ten to szczeli dwa razy z nogawicy i dwie paki koło jajec leży w kieszeni widziałem tą twoą 13-kę nie wiem co w środku ale z zewnątrz wygląda na dobry dil szkoda że Karol dał cynk niewłaściwej osobie no, rozwinięta jak na 13-tkę, niestety jeszcze głupiutka ale będą z niej ludzie.
  8. komu nie kapie to nie kapie
  9. a gdzie ma pan rejestrację?
  10. ORDY to mój ziom z AWFu
  11. nie będę z tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji kolidującym z moimi imperatywami
  12. stoi zaraz na początku przed orlenem, jeśli to ta
  13. Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta
  14. i ja przyjadę B8 RS4 to ja przyjadę EVO VI
  15. Dla mnie jak jednoślad i do miasta to tylko Yamaha Tmax
  16. Ja mam takie na aucie
  17. Miłego dnia Robercie
  18. Oferta - Volkswagen Passat - SUPER STAN!!! SPROWADZONY Z ZAGRANICY!! !!! WAŻNE: Z POWODU KILKU MIEJSC EKSPOZYCYJNYCH SAMOCHODÓW, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KON Pablo tu masz wóz
  19. W tym roku Gumball 3000 przejeżdża przez Krk
  20. Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem. wrzucaj wrzucaj przy okazji zobaczymy jak Twoj szajsung kreci filmiki w nocy Ja Ci od razu mogę powiedzieć jak kręci
  21. A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.