Treść opublikowana przez gruszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam typa ktory Ci zrobi taka płytę
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Quattro byś lepiej wyrezał a nie tak się pitolisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak ale mowa była o zakupie czegoś normalnie z rynku gdybym dostał taki dil to ina sprawa i jakaś furta by się na pewno znalazła skąd się wzieło np. pożyczyłbym kamerę temu gościowi z japkiem5 na kilka razy 18........... no to kiedy robisz osiemnastkę może zostały jeszcze krokieciki bo były debest myślę że powinieneś je wozić w schowku (schowek oczywiście przerobić z kilmy na grzanie) i zaczynać od tego rozmowę z pałą że krokiecik w dowód i od razu by im jądra miękły ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- no z Pablem nie ma co dyskutować bo i tak na koniec jest ZAWRÓĆ JEŚLI NAWET TO NIE MOŻLIWE" Fantomku wszystkie licytacje komornicze są ogłoszone w internecie. Żadna to tajemnica. Także do dzieła, licytuj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziś na spota wpadnie a1 quattro
-
[Małopolska] Widziany, widziana
znam takiego jednego co bez tablicy jeździ
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja to gdybyś marudził bym Ci jeszcze sprzedał liścia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komu nie kapie to nie kapie no właśnie miszczu ten to szczeli dwa razy z nogawicy i dwie paki koło jajec leży w kieszeni widziałem tą twoą 13-kę nie wiem co w środku ale z zewnątrz wygląda na dobry dil szkoda że Karol dał cynk niewłaściwej osobie no, rozwinięta jak na 13-tkę, niestety jeszcze głupiutka ale będą z niej ludzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komu nie kapie to nie kapie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie ma pan rejestrację?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ORDY to mój ziom z AWFu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie będę z tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji kolidującym z moimi imperatywami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bujaj garba- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
stoi zaraz na początku przed orlenem, jeśli to ta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i ja przyjadę B8 RS4 to ja przyjadę EVO VI- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla mnie jak jednoślad i do miasta to tylko Yamaha Tmax- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam takie na aucie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miłego dnia Robercie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spotkanie kawowe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oferta - Volkswagen Passat - SUPER STAN!!! SPROWADZONY Z ZAGRANICY!! !!! WAŻNE: Z POWODU KILKU MIEJSC EKSPOZYCYJNYCH SAMOCHODÓW, PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KON Pablo tu masz wóz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W tym roku Gumball 3000 przejeżdża przez Krk- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem. wrzucaj wrzucaj przy okazji zobaczymy jak Twoj szajsung kreci filmiki w nocy Ja Ci od razu mogę powiedzieć jak kręci- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!