Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. 1.4tfsi za***isty silnik. Tym bardziej ze co 100 tys montuje sie nowy.
  2. Boseron co masz na oku?ZaćmęW szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?7 lat podstawówki nazywasz szkoła????? Boseron co masz na oku?ZaćmęW szkole nie uczyli że nie wolno śmiać się z kolegów?4 lata podstawówki nazywasz szkoła????? A Ty jak zwykle myslisz ze mówimy o Tobie?
  3. Boseron co masz na oku? Zaćmę
  4. Z Twoja facjata to uwazaj zeby Cie z tamtad do Syrii nie odesłaliZaszpachlowales wkręty w Beemce?? Obciales zwoje w passerati?
  5. Z Twoja facjata to uwazaj zeby Cie z tamtad do Syrii nie odesłali
  6. Jaka nienawiść. To tylko prawda
  7. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyOdezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał... Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyPoza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...Nie ktoś tylko ty!!!!!Widze napięcia w K2 tech Tys widziol kiedys napięcie... .... Na baranich jajach Jak sie wypiąłes to widzialem tylko bladą d*pę, na jaja nie zwróciłem uwagi
  8. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyOdezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał... Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyPoza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...Nie ktoś tylko ty!!!!! Widze napięcia w K2 tech
  9. Organizuje 26.09 tj sobota impreza całodniowa, na rzecz Sławka. Bedzie tam Puchar orlików Puchar w baloniarstwie 10 balonów Mecz futbolu amerykańskiego Plus mam nadziej wiele innych atracji w znalezieniu ktorych pomaga min Wąski. Będzie licytacja wielu fajnych przedmiotow. Jesli macie jakieś pomyśły to dajcie znać.
  10. ja co tydzien jestem Panowie, my tu pitu pitu a tak w ogole to GDZIE JEST PABLO?! Na forum Dacii
  11. Ale ja nie chce kupować nowym kubełka
  12. Troche ruchu nie zaszkodzi
  13. Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATEw Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEIPolecam, moja lampa wyglada jak nowa. Dzieki Wąski.Ta do domu z IKEI??? Wyjmij kija bo Ci odmoknie
  14. Jedź do mechesa i niech je zareklamuje a weź nowy komplet ATEw Polsce nie ma rekalacji - rekalamcja tylko w IKEI Polecam, moja lampa wyglada jak nowa. Dzieki Wąski.
  15. Ta ryby. Materiały radioaktywne golymi rekami przewala. Nikt inny sie tego chwycic nie chcial. A dokladany R pakiet do Passata R troche kosztował
  16. ALE Pięknie przygotowana do sprzedaży w aquaauto.pl True
  17. Panowie takie jeszcze mam. 175 tyś zł 420 xd w pakiecie sznycela
  18. Jak jedziesz po paści to Gruszka mówił że on to ciągnie z Japonii a nie Laponii No kurna Przeca
  19. na takiego strucla Siekierka na kijek Jeste u Ciebie za godzine
  20. zmieniasz z czarnego na srebrny? Chodzi mi to po glowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.