Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gruszka

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gruszka

  1. za ile , wiecej info?
  2. teraz to sięobrazićpowinienem, co prawda nie jestem tak wspaniały i mogłeś zapomnieć mąskromnąosobę, ale kiedyśnie potrafiąc zwagowaćmojego S4 podziwiałeśmoje fotele ;P
  3. Moge sie wybrac :wink4: możesz czy jedziesz ? Jade [br]Dopisany: Listopad 08, 2010, 05:39:41 _________________________________________________Sokół zlozysz V8 do tego czasu ? jak uda mi sięodwołaćpracę i zdrowie dopisze to bym sprawdzil ile mi koni zdup....ło
  4. banda pijaków, bedzie ktoś?
  5. Wóz drabiniasty z obciachowym grilem hej
  6. Nie widziałem, muszę oblookać replay [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 14:45_________________________________________________Cud miód tylko brakuje Q http://allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-170km-s-line-mmi-xenon-skora-i1267865220.html tylko motor ścierwo
  7. prawie WRC No to kultywując tradycje małopolskiego forum, Wąski ale będzie fura, a nawet dwie
  8. e tam ,normalna jazda Pewnie że normalna
  9. Ma siętąmłodzieńczą werwę
  10. czemu :gwizdanie: zbierasz na Q ne, kce zmienić na yamahe t-max[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Gollllllllllllllllllllll droga ? za ładnąużywkę 10-12 tyś
  11. czemu :gwizdanie: zbierasz na Q ne, kce zmienić na yamahe t-max[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________Gollllllllllllllllllllll
  12. sprzedam Honde Pantheon 125
  13. Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej. UPS masz rację taaaa byłem o 19 z groszami zero luda dojechał kolega TRANSITPOWER potem pojawił się Jarek od prosiaka (bez prosiaka bo paliwo już na ten miesiąc wyjedził :>) pogwarzyliśmy do 21 i tyle pozdrawiam wszystkich zapowiadających się na spota a których nie było :bicz3: o 18:30 nikogo nie bylo to pojechalem :gwizdanie: Jak głosi napis na górze strony spoty o 18, byłem spotkałem kolegęco zaproponował bigos i skoro nikt więcej nie przyjechał pojechałem na konsumpcje.
  14. Nie dwie przyjacielu tylko cztery, raczej.
  15. Ja bede na chwile kolo 18, z tego co wiem to Wąski teżwpadnie
  16. Ale Pablo tak każdemu :?: Ok gruszka ze mną stawia jak coś Ta, weź się..
  17. David http://demotywatory.pl/2211832/Zbieraj-punkty [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:36_________________________________________________20 jest ok wyrobił bym się po pracy
  18. http://rajdy.autoklub.pl/news/kubica-prowadzi-w-toskanii,32780
  19. ciekawe czy ktoś był by jeszcze chętny, ale Ja jestem dość mocno wyjeba.... bo muciałem Swój magazyn przenosić to chyba jakiś magazynek skoro dałeśradęgo przenieść
  20. http://video.eurosport.pl/sporty-ekstremalne/szalone-popisy_vid152890/videos.shtml
  21. jakieśpomysły na najbliższego spota? czy zostaje po staremu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.