-
Czy to są oryginalne głośniki na tył w półkę do B5???
Witam, Jakie głośniki można zamontować w tylną półkę do audi a4 (95 rok sedan), aby było jak najmniej roboty.. ? Chodzi mi o jakieś mocniejsze głośniki, ma ktoś jakieś foto jak je zamontować.. ? Pzdr
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na biegu jałowym i...
A co ile powinno się wymieniać świece.. ? Pzdr
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów na biegu jałowym i...
Witam, Mam taki problem, gdy silnik trochę pochodzi, trochę podkręcę na wyższe obroty, przy hamowaniu obroty falują.. nie raz tak do 100-200 obrotów, a nie raz tak 500-700... już parę razy zdarzyło się że samochód zgasł... Auto ma instalację gazową (sekwencja). Przeczytałem na internecie, że może to być wina przepustnicy, która należy przeczyścić... Zrobiłem już dużo ponad 10 tyś km i nie wiem kiedy były wymieniane świece, muszę poszukać w książce serwisowej. Auto ma aktualnie 160k przebiegu. Druga sprawa to czujnik ciśnienia oleju sie zepsuł i zaczął cieknąć olej przez niego.. po wymianie oleju czujnik został wymieniony na nowy.. wszystko było ok, ale po miesiącu po przekręceniu kluczyka po przebiegiem mruga mi OIL tak przez 2 minutki i później znika, żadne inne kontrolki się nie świecą. Pozdrawiam
-
Zmiana głośników z przodu
Witam, Chciałbym zmienić głośniki z przodu. Interesuje mnie zamiana, aby było jak najmniej roboty, po prostu, głośniki żeby pasowało, żeby za dużo nie przerabiać. Posiadam mocny wzmacniacz - RockFord (65W RMS na kanał, ale nie wiem czy go czasem nie sprzedam...) Radio to Clarion DXZ 738 Proszę o propozycje jakichś dobrych głośników 135mm do 200zł Audi A4 `95 Pzdr
-
Zdejmowanie paneli
Witam Czy mógłbys ktoś powiedzieć, jak zdjąć te panele z drzwi? Próbowałem dzisiaj, ale nie chcę niczego połamać. Odkręciłem te 3 sróbki: http://img253.imageshack.us/my.php?image=tapiceraqx5.jpg Ale dalej co? Drzwi nie chcą odejść.. Jakas instrukcja z obrazkami przydałaby się Pzdr
-
Którędy kable poprowadzić?
Już sobie poradziłem, kabel poprowadziłem przez dziure za komputerem pokładowym.. a następnie progiem
-
Którędy kable poprowadzić?
Witam, Którędy poprowadzić kable z akumulatora do bagażnika? Konkretnie chodzi mi od akumulatora do środka, bo patrzyłem, ale nie mam pojęcie gdzie to puścić, bo chcę podłączyć wzmacniacz i skrzynke.. Najlepiej jakaś fotorelacja by się przydała Pzdr
-
Centralny zamek na pilota
Witam, Auto to A4 `95r z jakimś standardowym alarmem. Czy ktoś się orientuje co/jak zamontować aby mieć centralny na pilota z opcją domykania szyb? Pzdr
-
Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.
Piotr, przy wzmacniaczach nie liczy się tylko jakość, ale także MOC. Słabsze marki mają zazwyczaj dużo zaniżoną moc, niż jest napisane. Dlatego lepiej wziąć lepszy, dozbierać trochę i mieć porządny wzmacniacz..
-
Potrzebuje pomocy w wyborze wzmacniacza.
Najpierw powinieneś wybrać głośniki, dopiero później wzmacniacz! Porponuję jakiegoś dobrego CarPowera 4 kanałowego, są w przystępnych cenach. A jeśli chcesz coś lepszego to RockFord czy też μ-Dimension Pzdr
-
16,5 cm głośniki z przodu.. :)
Drogo.. już taniej jest tutaj: http://carbok.enzo.pl/pub_html/index1.php?id=2 220zł za komplecik. Ma ktoś inne pomysły? Pzdr
-
16,5 cm głośniki z przodu.. :)
Witam, Poczytałem o tym jak zamontować głośniki 16,5cm - ponoć ciężko, bo 3 śróby i wchodzą 13cm max bez przeróbek. A że mam głośniki 16,5 z starego auta, to będę dążył do tego aby je zamontować Znalazłem na allegro podstawki umożliwiające zamontowanie głośnika 16,5cm http://allegro.pl/item194386978_audi_a2_a3_a4_podstawy_mocujace_glosniki.html http://allegro.pl/item195403492_audi_tt_a4_podstawy_mocujace_glosniki_165mm.html Co o tym myślicie? Bez problemu powinno się zamontować głośniki? I jak z tapicerką - będzie pasować czy będzie trzeba przerabiać coś? Pzdr
-
Jakie kupić fele..?
kamil21, zdecydowanie za drogie.. ale fele ładne.. wolałbym coś z używek i taniej. Znalazłem takie - oryginalne z oponkami http://allegro.pl/item195922301_alufelgi_felgi_aluminiowe_opony_audi_a4_a6_5x112.html Co o nich myślicie? Ma ktoś zdjęcie auta jak to będzie wyglądać? Pzdr
-
Jakie kupić fele..?
Dzięki za odpowiedzi.. Myśle nad tymi oryginalnymi - ładnie wyglądają i cena nie jest taka z kosmosu. Może ktoś jeszcze jakieś polecić co ładnie będą się prezentować na audi?
-
Jakie kupić fele..?
Nie chcę większych bo u mnie drogi nie są za ciekawe, a pozatym przy 17" przydałoby się obniżyć auto.. zdeniu, to mógłbyś coś zaproponowac? podobają mi się takie jak na tym obrazku.. najlepiej z allegro o chyba znalazłem te fele z fotki: http://allegro.pl/item193993234_alu_16_vw_passat_b5_b6_sharan_audi_a4_a6_.html - to te same? Pzdr
kam1l
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta