Jump to content
IGNORED

Którędy kable poprowadzić?

Recommended Posts

Witam,

Którędy poprowadzić kable z akumulatora do bagażnika? Konkretnie chodzi mi od akumulatora do środka, bo patrzyłem, ale nie mam pojęcie gdzie to puścić, bo chcę podłączyć wzmacniacz i skrzynke..

Najlepiej jakaś fotorelacja by się przydała :)

Pzdr

Kup po 5 metrów kabla + i -. Kable z aku kierujesz podszybiem do skrzynki od komputera. Kable układasz w peszlu. Przed skrzynką koputera kable schodzą się do jedego peszla. Wiecisz otwór w puszce kompa (plastik) najwygodniej od przodu nieco niżej pod poziomem komputera. Zakładasz przepust przez ściankę. Pod komputerem w peszlu (grubym, wewnątrz oba przewody) wprwadzasz je do środka. Wewnątrz prowadzisz pod podnóżkiem lewej stopy i do lewego progu. Pochodzisz progiem pod siedziskiem a dalej to pryszcz. Od poniedziałku kabluje autko także jak coś to pytaj.

a po co wiercić skoro w oryginalnym przepuście gumowym jest miejsce na kabel?

No a ja nie miałem :tongue:

ma może ktoś zdjęcią jak to zrobić? interesuje mnie szczególnie sam początek, tam w okolicach komputera(pod maską). Gdzie go będzie widać we wnętrzu? coś trzeba odkręcać czy jak??

Tez tak mam podłączone szukaj juz gdzieś to było z fotami jak dokladnie to zrobić:) pozdro