-
[97' 1,8 ADR] Panowie potrzebuję waszej rady!
wężyki są chyba od klimy
-
strzelanie w silniku w ADR 1,8
wiem że nie powinno być, może popszedni właściciel nie miał gdzie nowej wiertarki wytestować[br]Dopisany: 18 Maj 2007, 21:53 _________________________________________________zmieniłem świeczki i jest OK!
-
[97' 1,8 ADR] Panowie potrzebuję waszej rady!
może takie
-
[97' 1,8 ADR] Panowie potrzebuję waszej rady!
sory jak wkleić zdięcie , bo coś mi nie wyszło
-
[97' 1,8 ADR] Panowie potrzebuję waszej rady!
panowie co to za urządzenie na zdjęciu, niewiem dlaczego jest poklejone taśmą dałeś adres do normalnej strony, a nie obrazka. Poza tym mogłeś wyedytować pierwszą wiadomość
-
strzelanie w silniku w ADR 1,8
zmienię świece może to coś pomoże,
-
Który wskaźnik kłamie???
sprawdziłem, kanał 49 zgadza się z klimatronikiem, dzięki? Teraz czeka mnie wymiana termostatu!
-
strzelanie w silniku w ADR 1,8
dzisiaj jak sprawdziłem w jakim jest stanie filtr to w sumie jest ich kilka może nawet kilkanaście, pod filtrem, jak sito!
-
Problem z klimą
na klimatroniku pokazuje 2 błędy 18.3 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, sporadyczne 22.1 (F118) Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, ciągła przerwa, *22.1 (zobacz poniżej) *22.1 Kompresor pozostaje wyłączony aż wyłącznik się zamknie
-
Problem z klimą
ile kasują za podłączenie do kompa w anglii, bo też muszę podłączyć
-
Który wskaźnik kłamie???
aktualnie mieszkam w anglii,
-
Który wskaźnik kłamie???
dzięki sprawdzę, a na komputer będe musiał zajechać, bo mi klimatronik wyświetla 2 błędy
-
Który wskaźnik kłamie???
tzn. że 51 jest od nagrzewnicy?? to wszystko wskazuje na to że jednak mam ten terostat do wymiany
-
Który wskaźnik kłamie???
myślałem że 49 jest do temp. oleju
-
Który wskaźnik kłamie???
kanał 51
wojta3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta