Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarek_Zgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chyba jeszcze nie opadły emocje po zmianie auta, bo nie na napisałem jeszcze jednej ciekawej rzeczy. A mianowicie po pierwszym hamowaniu okazało się, że auto ma zrobiony program w Niemczech na 267KM/391Nm. Niestety wykres "niemiecki" nie wyglądał zbyt ciekawie, co można zobaczyć poniżej.
  2. Zgadza się ma odejście. Przesiadłem się z Ibizy 1.4 75KM, więc odczucie przyśpieszenia podchodzi pod Formułę 1 Jak wracałem z Lublina to panom policjantom spodobało się chyba moje auto bo nagrali film, kazali zapłacić 300zł i dali do kompletu 8pkt. Oczywiście pozwoliłem sobie sprawdzić jak auto jedzie i na "niemieckiej" autostradzie na 4 biegu bez problemu poleciało 250km/h
  3. Autko kupione tydzień temu, więc grzechem byłoby jeździć serią. Dlatego od razu po przejściu z przeglądów Long Life na normalne przeglądy co 15tyś km i wymianie filtrów zdecydowałem się na modyfikacje. Chłopaki zaopiekowali się autem i poniżej efekt ich pracy. Na pewno zaraz posypią się gromy, że kupiłem inwalidę, ale jestem na to przygotowany Kolejne auto na pewno będzie quattro, bo przy takiej mocy, jak się mocno przyciśnie to "miota nim jak szatan"
  4. Pozdrowienia ze Zgierza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.