-
Spoty Katowice i okolice
Witam. Chcialem zapytac czy jest ktos na forum kto potafil by sprawdzic autko po VINIE?
-
Spoty Katowice i okolice
wątpliwe:whistling: Ok. Niby mozna EEPROMEM ale nie wiem jak z niego wydobyc PIN. Jak tam wtorkowe zlociki...są ludzie?
-
Spoty Katowice i okolice
OK. Rozumie ze nie da rady
-
Spoty Katowice i okolice
Witam panowie Czy jest ktoś kto potrafi zczytac kod PIN z immo? A4 B6 2002r.
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
No i najlepsze jest to ze ciagnie od 1600 do 4600 obr/min. I ze spalaniem tez nie ma problemu, ale z rana silnik bardzo ospaly...slabo reaguje na gaz. Trzeba chwilke poczekac az zacznie sie zbierac tak jak nalezy. ---------- Post dopisany 13-04-2012 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2012 at 21:00 ---------- Witam Dziś wyregulowalem kat synch...az sam nie wierze zrobilem na ZERO z lekkimi wahaniami do -0,6 ale trzyma 0. Spalanie wzroslo tak jak wszystkim co wypowiadali sie na ten temat. z 0,4 na 0,6 mg... Ale autko teraz rzeczywiscie inaczej pracuje no i chyba dynamika sie poprawila i to o wiele Zobacze jak bedzie dalej.... Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Witam Dziś wyregulowalem kat synch...az sam nie wierze zrobilem na ZERO z lekkimi wahaniami do -0,6 ale trzyma 0. Spalanie wzroslo tak jak wszystkim co wypowiadali sie na ten temat. z 0,4 na 0,6 mg... Ale autko teraz rzeczywiscie inaczej pracuje no i chyba dynamika sie poprawila i to o wiele Zobacze jak bedzie dalej.... Pozdrawiam
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Mam jeszcze jedno pytanie. Po wymianie rozrzadu z blokadami kat synchronizacji mam w granicach 8,3 nie wiem jak to sie stało ale jest. Czy jest mozliwe ze rozrzad zostal przestawiony czy tylko jest to zla regulacja kata synch? Jest możliwe wyregulowac taka odchylke.
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Dzięki bardzo!! Pozdrawiam
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
raczej nic nie pisze o pasku i zderzaku? Mam rozumieć, że robi sie to bez tych czynności.Wydaje mi sie ze u mnie reke to trudno tam wsadzic
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Witam posiadam Audi A4 B6 1.9TDI AWX, 130KM 1 - Czy da się ustawić kąt synchronizacji bez ściągania przedniego pasa tak jak to mam miejsce przy wymianie rozrządu?? Prubował ktoś wymieniać rozrząd bez ściagania całego przodu? 2 - Czy ustawienie kąta robi się na zdjętym pasku i blokadzie koła rozrządu?? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czujnik poziomu oleju
Witaj Zamiennik jakies 80zł, nowy. Pozd.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Chciałem zapytać czy ktoś zna się dobrze na diagnostyce VAGiem. Chciałbym wykonać logi, aby dowiedzieć się coś wiecej na temat mojego silnika? Coś mi się wydaje, że chyba turbinka siada. Czy mógłby mi ktos pomóc w diagnostyce mojej B6?
-
Spoty Katowice i okolice
Witam serdecznie. Chciałem zapytać czy ktoś posiada narzędzia potrzebne do blokady kół żebatych do wymiany rozrządu? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Witam. Facet powiedział, że razem z częściami: pasek, napinać, rolka i pompa wody - koszt 900zl.
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
Wczoraj byłem pytać o wymianę rozrządu z pompą wody w serwisie Audi. Powiedzieli, że jest promocja do końca maja i koszt około 900zł.
-
[ALL B6] Klimatronic wymiana frontu (ramki)
Witam. Klimatronik 1 DIN nie pasuje do 2 DIN.