-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
Witam oto kilka nowych zdjęć mojej czarnej bestii z małymi modami tzn alu 17 oraz listwa chrom pod tablice a zresztą zobaczcie sami a w tle żółte cacko czeka na renowacje
-
[ALL B5] Wymiana samego klosza leflektora
witam mam pytanie czy mozna zdjąć\wymienić klosz plastikowy z lampy przedniej po i lifcie czy musze wymienic cały reflektor??
-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 19:52_________________________________________________no i zapomniałem dodac ze dzisiaj odebrałem autko o gazownika juz nową instalacji sekwencyjną ESGI jak narazie wszystko chodzi OK nie odczuwam spadku mocy na LPG oby tak dalej [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 20:10_________________________________________________Właśnie dokonałem zakupu kolejnego Audi tym razem jednak cos dla frajdy 2,6 V6 z 95 r jak na razie w standardzie fotki bedą koło poniedzialku
-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
fotki bedą za chwile razem z opisem [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 18:48_________________________________________________jest to Audi A4 1,8 125 KM z własnie zakładanym gazem esgi IV generacji autko sprowadzone osobiście z niemiec w sierpniu tego roku na wyposażeniu ma: *ABS *4x airbag *skórzana czarna tapicerka *Audio system BOSSE z radiem audi concert i zmeniarką cd oraz sterowaniem z kierownicy * oraz wiele innych standardowych rzeczy rok produkcji to 99 wiec jest to wersja po faceliftingu kolor w dowodzie czarny ale tak na prawde to bardzo ciemny grafit(przynajmniej na moje oko) autko przywiezione z przebiegiem 274000 tys ostatni TuV robiony przy 261 000 w kwietniu tego roku ogólnie autko prezentuje sie bardzo fajnie na drodze jak narazie bez żadnych modyfikacji
-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
Oto moja czarna bestia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
kamilus84
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta