Treść opublikowana przez wotjek1303
-
Ubezpieczenie dodatkowe szyb, co robić?
Kupując ubezpieczenie dobrowolne akceptujemy OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). Ubezpieczenie szyb w przeciwieństwie do AC w razie szkody gwarantuje nam wymianę szyby, ale na zamiennik w warsztacie wskazanym przez Ubezpieczyciela - dlatego ubezpieczenie szyb jest atrakcyjne cenowo. Mogę się mylić jedynie jeżeli w OWU ubezpieczenia jest zapis, że szkodę możesz zlikwidować w ASO - o czym jeszcze nie słyszałem.
-
Stłuczka nowego właściciela
Odszkodowanie zostanie wypłacone z Ubezpieczenia Kolegi (starego właściciela), ale nie naliczą Ci zwyżki za szkodę. W chwili podpisania umowy ubezpieczenie przechodzi na nowego nabywce (powinien je przepisać na siebie w oddziale T.U.) i on będzie rozliczany za szkodę - czyt. podczas liczenia następnej polisy doliczą mu zwyżkę za spowodowanie kolizji (a dokładnie osobie która widnieje na umowie kupna pojazdu, bo czasem kupuje się auto na rodzica itp. lub kogoś kto posiada więcej zniżek w OC).
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie mam u siebie mały problem z czujnikiem deszczu. Mianowicie problem jest taki, że czujnik działa zbyt późno. nie reaguje odpowiednio szybko na deszcz. Nawet już zmienialiśmy za pomocą VAG czułość czujnika i dalej lipa. Czy to jakaś przypadłość w Audi A4 B8? W passacie CC i Golf 6 nie było zastrzeżeń do czujników, ale już w A8 2007r. znajomy ma identyczny problem. Czy macie jakiś pomysł jak rozwiązać problem? Pozdrawiam
-
Kalibracja czujnika deszczy Wrocław??? Gdzie?
Oczywiście
-
Kalibracja czujnika deszczy Wrocław??? Gdzie?
Witam, Koledzy chciałbym zmienić czułość czujnika deszczu - działa zbyt późno. Czy ktoś z Was we Wrocławiu może mi pomóc w ty temacie?? Pozdrawiam
-
Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP
Złośliwość rzeczy martwych - Jednocześnie pociągnąłem za linkę wewnętrznej klamki i klamkę zewnętrzną i oto drzwi się otworzyły Teraz jedynie pozostaje zakupić nowy zamek i zamontować w miejsce wadliwego
-
Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP
Są podłączone. Czy jest opcja w jakiś sposób otworzyć drzwi np. coś od środka odryglowując śrubokrętem itp?
-
Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP
Dziękuję za info Spróbuję jutro obstukać zamek. Nie podpinałem komputera bo niestety nie mam dostępu. Ciekawi mnie czy jeżeli coś źle złożyłem to czy w jakiś sposób da się odblokować zamek :/ Najdziwniejsze jest to, że podczas zamykania i otwierana pilotem w kluczyku słychać, że zamek pracuje ale cięgna nie działają :/
-
Źle złożony zamek drzwi TL - jak otworzyć drzwi ????? HELP
Witam, mam MEGA problem. Świrował mi zamek drzwi Lewy Tył . Postanowiłem rozebrać, popsikać. Niestety coś zostało źle zmontowane lub zamek szlak trafił i niestety nie mogę otworzyć teraz drzwi. Ani klamka zewnętrzna ani wewnętrzna nie działają. Czy ma ktoś pomysł w jaki sposób można otworzyć drzwi ? Tak wiem wiem mogłem nie ruszać itp No ale stało się i teraz musze jakoś otworzyć drzwi żeby zamontować nowy zamek :/ Jedyny plus z tego wszystkiego to taki, że boczek jest zdemontowany i został w garażu. :/
-
A4 B7 2005 model 06 Wrocław 2,0 TDI BPW WROCŁAW
Miło, że auto się podoba. Co do korb to dla mnie bez różnicy, bo jeżdżę z przodu . Nad zawiasem się pomyśli. Ogólnie często zmieniam pojazdy, dlatego nie inwestuje w mody. Czas pokaże, może zmienię nastawienie i pojawi się kila zmian. Wszystko wyjdzie w praniu. Pozdrawiam
-
A4 B7 2005 model 06 Wrocław 2,0 TDI BPW WROCŁAW
Zawias seryjny. W b6 na serii również tak miałem
-
A4 B7 2005 model 06 Wrocław 2,0 TDI BPW WROCŁAW
Witam. Niedawno zakupiłem kolejne a4. Poprzednio było B5, B6 a obecnie B7. Ogólnie z wyposażenia to raczej kompletne z MMI, fotelami Exclusiv itp. Poniżej kilka fotek. Na lato posiadam inne ładniejsze 16". Modów nie planuje ze względu na bogate wyposażenie. Mam nadzieję, że auto się spodoba http://imageshack.us/a/img802/9241/20121227143630.jpg http://imageshack.us/a/img267/2900/20121227143619.jpg http://imageshack.us/a/img824/4752/20121227143606.jpg http://imageshack.us/a/img197/152/20121227143648.jpg http://imageshack.us/a/img827/9305/20121227143708.jpg http://imageshack.us/a/img29/3508/20121227143725.jpg http://imageshack.us/a/img685/3163/20121227143900.jpg http://imageshack.us/a/img22/797/20121227143806.jpg http://imageshack.us/a/img846/8839/20121227143821.jpg
-
Problem z czujnikami parkowania
Temat do zamkniecia wszystko dziala.
-
Demontaż TYLNEGO zderzaka JAK ???
Witam. Jak w temacie. Muszę dostać się do czujników bo jeden wariuje i nie wiem jak zdemontować tylny zderzak :/. Czy posiada ktoś jakąś instrukcję takiej czynności? Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Niebieskie B6 Wrocław
Dzięki Co do alu wokół szyb-niestety zbyt kosztowna sprawa, lepiej coś innego poprawić ---------- Post dopisany 29-08-2012 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-02-2012 at 21:30 ---------- SPRZEDANE , poszukiwane a4 B7
-
[B6 AWX] Niebieskie B6 Wrocław
Dzisiaj zrealizowałem założone plany modyfikacji: -Felgi zakupione, wzór sline 17" ET 35 + opony 235/45/17 -Zrobiony program. Dzięki wirusowi zmierzona moc 174.8 KM oraz 387 Nm Zdjęcia: http://imageshack.us/photo/my-images/35/20120227873.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/692/20120227872.jpg/
-
Znaczenie ET Felgi
8J18H2 ET 30 będzie dobre do B6?? sprężyny dojdą ok -40mm. Nie będzie przycierało o ranty błotników i nadkoli?
-
Znaczenie ET Felgi
8J18H2 ET 30 będzie dobre do B6?? sprężyny dojdą ok -40mm. Nie będzie przycierało o ranty błotników i nadkoli?
-
Znaczenie ET Felgi
8J18H2 ET 30 będzie dobre do B6?? sprężyny dojdą ok -40mm. Nie będzie przycierało o ranty błotników i nadkoli?
-
Znaczenie ET Felgi
http://moto.allegro.pl/18-s-line-felgi-opony-225-40-5x110-5x112-i2158735317.html 18" 8" SZEROKA ET 30. Wejdzie do B6 bez przycierania o zawias lub błotniki??
-
Czy obniżać przód i tył w seryjnej A4 B6 taką samą wartością obniżenia?
Witam. Chce obniżyć A4 B6 Avant. Teraz pytanie. Przód planuje ok 35-40 a tył ??? . Teraz kwestia czy obniżenie przodu ma być takie samo jak tyłu? Nie chcę aby po robicie przód po obniżeniu był wyżej niż tył. Może swoje fotki zapodacie ? Pozdrawiam
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie 18" 8" szerokości i ET 35 Wejdzie do mojej b6 bez tarcia i wystawania za pojazd? http://moto.allegro.pl/alufelgi-wzor-rs6-18-5x112-vw-passat-i-inne-i2154329019.html
-
[B6 AWX] Jakie sprężyny optymalnie do A4 B6 ?
Skoro taka lipa to nie ma co dłubać z używanymi amorami. Chcę założyć u siebie 17" i muszę obniżyć auto. Myślę, że sprężyn używanych nie muszę się obawiać. myślałem o ok 35-40 mm przód a tył?? Jak sądzicie? Może ma ktoś na zbyciu sprężyny do mojego Avanta?? Chętnie przygarnę
-
[B6 AWX] Jakie sprężyny optymalnie do A4 B6 ?
Witam. Mam do kupienia kpl amory od s-line musze podać link do aukcji http://moto.allegro.pl/amortyzatory-sprezyny-audi-a4-8e0-s-line-i2153776780.html O ile cm w dół pojdzie mi auto? I czy na podstawie tego zdjęcia z aukcji ktoś mi powie czy to rzeczywiście oryginały? Pozdrawiam Sprawa pilna bo dzisiaj chcę po nie jechać.
-
Znaczenie ET Felgi
Witam. Poszukuje felg do swojej A4 B6 AWX. W rachubę wchodzą 17 cali et 45 7.5 szeroka oraz 18" 8" szeroka et 35. Jakie dobrać ET żeby nic nie tarło o zawias i ranty błotników? Ew. jakie maksymalne et podejdzie do b6 na seryjnym zawiasie w rozmiarach 17 i 18 cali? Chętnie przygarnę takie 18 tylko nie chcę problemów podczas użytkowania Pozdrawiam http://moto.allegro.pl/alufelgi-wzor-rs6-18-5x112-vw-passat-i-inne-i2154329019.html http://moto.allegro.pl/felgi-17-z-oponami-audi-a4-a6-5x112-super-cena-i2160175222.html