-
radio na kasety b7
witam temat świec rozwiązany, ale mam pytanie na temat car audio, czy może ktoś słyszał na temat radia zenec DVD ba mam takie zamontowane kupione już tak i nie grają tylne głośniki i sub
-
radio na kasety b7
wiem że inny dział ale nie chciałem nowego tematu zakładać ,a tak mnie to wk... że masakra
-
radio na kasety b7
witam ponownie autko zakupione co prawda inne audi ale pojawił sie problem po drodze najpierw zapaliła się kontrolka od świec żarowych a nastęnie chek engine i nastąpił brak mocy silnik to 3.0 tdi manual, czy to jest możliwe że może mieć to związek z fotelami bo chilkę przedtem bawiłem się fotelami czy dział podgrzewanie
-
radio na kasety b7
prawda jest taka że ten samochód jest 400 km odemnie i sam nie mogę sprawdzić a właściciel jak mu zadałem pytanie o audio czy ma suba z tyłu to mi powiedział że nie ma i mowił że nic nie zmieniał tzn jak było zamontowane z fabryki auto to jest w sedanie ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- chodzi mi o to czy bez problemów mogę wszystko zamontować sub i radio concert czy ma odpowiednia instalacje (przewody zostawiane fabrycznie )
-
radio na kasety b7
a jak nie ma subwoofera to ile może mieć głośników
-
radio na kasety b7
witam mam zamiar kupić sobie b7 3.0tdi 2006r i mam takie małe pytanie (nie mogę znaleźć na forum odp.) jak w temacie czy jest możliwe żeby w tych latach było jeszcze montowane radio na kasety bez zmieniarki i jakie tam może być nagłośnienie ilość głośników, bo w poprzednim b6 miałem concert nagłośnienie i byłem bardzo zadowolony pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
W końcu się odważyłem zarejestrować :>
marcin648
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta