-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Bardzo ładne kombi..... Pozdrawiam
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Bardzo ładne auto i do tego czarne . Co do felg to szukaj 19" będziesz potem żałował
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Dzięki panowie. Z czasem kolejne zmiany
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint. Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Dzięki wielkie. Życzę i ja bezawaryjności,
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Napiszę tak. Jak kupowałem Audi rok temu to miało 176 tyś. W trakcie sprawdzania auta wyszło ze przy 160 tyś miała zmienione wtryski a przy niecałych 170 tyś został wymieniony silnik i turbo na NOWE. W tej chwili silnik i Turbo mają przelot ok 30 tyś a wtryski w okolicach 40 tyś.
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Ładne autko.Jak założysz zderzak listwy i daszek wtedy nabierze wyglądu.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Odpycha się ładnie . Miałem okazję to sprawdzić ostatnio Warszawa - Kościelisko -Warszawa.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Kilka koni więcej. Co do gwintu to zrobiłem około 15 tyś i naprawdę jestem zadowolony. W sobotę muszę trochę unieść ją do góry bo po wypadzie weekendowym w okolice Kościeliska jest ciut za nisko. Quattro to piękan sprawa
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Fabrycznie tyle było Też byłem zaskoczony.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Zdecydowana różnica
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładnie z tym wydechem wygląda. Chyba sam zaczne szukać takiego tłumika . Co do znaczka to też mam dylemat. Po ostatniej przygodzie też go nie mam i tak myślę czy ma tam wrócić czy nie.
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Bardzo ładne auto. Powodzenia w dalszych modach. Troche mało wyszło tych koników po programie
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Wprowadzone zmiany niesamowite Bardzo mi sie podoba.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Auto już naprawione po stłuczce i czuje się dobrze. Dziś dotarłem na ul. Mineralną do Rogala Auto fabrycznie wypluło 192PS i 380Nn po modyfikacji 202PS/427Nn Wieczorem wrzucę wykres.