Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boby

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bardzo ładne kombi..... Pozdrawiam
  2. Bardzo ładne auto i do tego czarne . Co do felg to szukaj 19" będziesz potem żałował
  3. Dzięki panowie. Z czasem kolejne zmiany
  4. Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint. Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.
  5. Dzięki wielkie. Życzę i ja bezawaryjności,
  6. Napiszę tak. Jak kupowałem Audi rok temu to miało 176 tyś. W trakcie sprawdzania auta wyszło ze przy 160 tyś miała zmienione wtryski a przy niecałych 170 tyś został wymieniony silnik i turbo na NOWE. W tej chwili silnik i Turbo mają przelot ok 30 tyś a wtryski w okolicach 40 tyś.
  7. Ładne autko.Jak założysz zderzak listwy i daszek wtedy nabierze wyglądu.
  8. Odpycha się ładnie . Miałem okazję to sprawdzić ostatnio Warszawa - Kościelisko -Warszawa.
  9. Kilka koni więcej. Co do gwintu to zrobiłem około 15 tyś i naprawdę jestem zadowolony. W sobotę muszę trochę unieść ją do góry bo po wypadzie weekendowym w okolice Kościeliska jest ciut za nisko. Quattro to piękan sprawa
  10. Fabrycznie tyle było Też byłem zaskoczony.
  11. Ładnie z tym wydechem wygląda. Chyba sam zaczne szukać takiego tłumika . Co do znaczka to też mam dylemat. Po ostatniej przygodzie też go nie mam i tak myślę czy ma tam wrócić czy nie.
  12. Bardzo ładne auto. Powodzenia w dalszych modach. Troche mało wyszło tych koników po programie
  13. Wprowadzone zmiany niesamowite Bardzo mi sie podoba.
  14. Auto już naprawione po stłuczce i czuje się dobrze. Dziś dotarłem na ul. Mineralną do Rogala Auto fabrycznie wypluło 192PS i 380Nn po modyfikacji 202PS/427Nn Wieczorem wrzucę wykres.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.