Treść opublikowana przez Boby
-
[B7 BPW] avant / s-line / gwint / 19"
Bardzo ładne kombi..... Pozdrawiam
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Bardzo ładne auto i do tego czarne . Co do felg to szukaj 19" będziesz potem żałował
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Dzięki panowie. Z czasem kolejne zmiany
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint. Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Dzięki wielkie. Życzę i ja bezawaryjności,
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Napiszę tak. Jak kupowałem Audi rok temu to miało 176 tyś. W trakcie sprawdzania auta wyszło ze przy 160 tyś miała zmienione wtryski a przy niecałych 170 tyś został wymieniony silnik i turbo na NOWE. W tej chwili silnik i Turbo mają przelot ok 30 tyś a wtryski w okolicach 40 tyś.
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Ładne autko.Jak założysz zderzak listwy i daszek wtedy nabierze wyglądu.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Odpycha się ładnie . Miałem okazję to sprawdzić ostatnio Warszawa - Kościelisko -Warszawa.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Kilka koni więcej. Co do gwintu to zrobiłem około 15 tyś i naprawdę jestem zadowolony. W sobotę muszę trochę unieść ją do góry bo po wypadzie weekendowym w okolice Kościeliska jest ciut za nisko. Quattro to piękan sprawa
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Fabrycznie tyle było Też byłem zaskoczony.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Zdecydowana różnica
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Ładnie z tym wydechem wygląda. Chyba sam zaczne szukać takiego tłumika . Co do znaczka to też mam dylemat. Po ostatniej przygodzie też go nie mam i tak myślę czy ma tam wrócić czy nie.
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Bardzo ładne auto. Powodzenia w dalszych modach. Troche mało wyszło tych koników po programie
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Wprowadzone zmiany niesamowite Bardzo mi sie podoba.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Auto już naprawione po stłuczce i czuje się dobrze. Dziś dotarłem na ul. Mineralną do Rogala Auto fabrycznie wypluło 192PS i 380Nn po modyfikacji 202PS/427Nn Wieczorem wrzucę wykres.
-
Gwint AP vs Eibach Pro Kit
Mam założony gwint AP u siebie do tego 19" i jest naprawdę super.W moim odczuciu komfort jest lepszy niż na fabrycznym zawieszeniu.
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Najlepszym rozwiązaniem będzie gwint.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Dzięki za słowa otuchy Co do gwintu to nie mam problemu z podjechaniem pod krawężnik i przejechaniem przez hopy. A4 dużo jeździ też moja żona i daje rade. Po zmianie na gwint stwierdziała że dużo lepiej sie jeździ Dawno założone Przód 5 mm tył 10 mm Ogarnę u siebie w robocie Cieszę się że zarobiłeś, nie każdy ma takie szczęście, ja niestety nie mam czasu na zabawy z blacharzami i lakiernikami a znaleźć takiego który auto ogarnie w niby 4 dni to jak wygrana w lotka, nie mam drugiego auta a do pracy muszę dojeżdżać więc jak sam widzisz to nie takie łatwe, zresztą te 3900 zł które dostałeś to chyba po dwóch albo trzech odwołaniach bo niestety ale ubezpieczyciel woli grać w bambuko żeby dać jak najmniej, więc proszę Cię, zostaw sobie takie za***iste komentarze dla siebie, Kolega chciał rady to ją dostał, pozdrawiam Czyli ty masz wylacznosc na dawanie tego typu komentarzy i sugerowanie ze ma auto oddac do ASO, a jak ktos sie nie zgadza z twoja wypowiedzia albo ma odmienne zdanie to swoje komentarze ma zostawic dla siebie? Wierz w co chcesz ja tam wole wiedziec niz wierzyc. Daj maila na priv podesle ci kosztorys i sam sprawdzisz czy w tak krotkim czasie od zlozenia zawiadomienia do TU o zdarzeniu do momentu decyzji o przyznanej wysokosci odszkodowania byl czas na odwolania? Chłopie, trzepnij sobie bo Cię strasznie nosi Nie obchodzą mnie Twoje życiowe niepowodzenia/powodzenia więc daruj to sobie. Panowie wyluzujcie.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Właśnie się zastanawiam nad wydechem Co do podłogi to delikatnie oberwała wnęka na koło zapasowe. Błotniki całe więc nie ma dramatu.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Oczywiście, jak ktoś chce się bawić w wyciąganie kasy to norma, w tych czasach mając takie auto trzeba jechać do ASO AUDI i oddać auto, brać zastępcze i mieć wszystko inne głęboko gdzieś Ps. Fajne wozidło Masz rację z tym ASO. Ale w tym przypadku uszkodzenia nie są wielkie wiec mogę zrobić to poza ASO tak samo dobrze.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Szkoda gadać. Ale na szczęście A4 jeździ a ja ma chwię czasu aby z nimi powalczyć.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
W tej chwili walczę z ubezpieczalnią. Jak zwykle kręcą przy wyliczeniu szkoda.
-
[B7 BRD] A4 B7 AVANT 2.0 tdi Quattro,19", gwint, wizyta u Rogala 202PS/427NM :)
Już mam go powoli dość . Myślę że w ciągu miesiąca zrobi wypad Dziękuję bardzo. Co do gwintu to jeździ sie za***iście. W moim odczuciu lepiej niz na fabrycznym s-line. No i stało sie. Jadąc rano do pracy jakiś typ sie zagapił i wpakował sie w moje auto Jestem załamany
-
Wakacje w Chorwacji
Klimat jest za***isty. Polecam Makarską dla osób bez dzieci (buba bar )od 14-tej DJ ogarnia muzę i tak do białego rana
-
Wakacje w Chorwacji
http://www.ranc-tucepi.hr/ obowiązkowo zawitaj do tego lokalu (kończy się Tucepi, zaczyna Podgora) Chętnie ale ja już wróciłem to zle? na dwa tygodnie - 3 dni deszczu ? Zle nie ale patrząc po poprzednich latach to kiepsko