Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. http://www.japansquad.pl/forum/viewtopic.php?t=2540&postdays=0&postorder=asc&start=45 dla znudzonych
  2. kto za mnie założy
  3. myślę że to dobry pomysł
  4. Uploaded with ImageShack.us mistrz i uczeń :polew: :polew: :polew: reszta jutro [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 23:59_________________________________________________sebek o tą fote mi chodziło
  5. cza częściej robić takie grille chłopaki
  6. no bardzo fajny spot na wyrazowie i myślę że rodzina nam sie powiększyła (piotrek i magick będą mieli syna )
  7. byłem właśnie na torze bzykają sobie bmw seria 3 kto będzie leman a ty na zimówkach byś rządził
  8. DO MNIE jak coś 510106167
  9. :polew: :polew: i zatankujcie se wasze bolidy tak gdzieś za 15zł co by na tor starczyło
  10. jak kiepska baletnica to przeszkadza jej spódnica jutro jestem przejadę po 15 obczaić dokładnie co i jak
  11. a ja będę chciał jak zawsze chyba kupie coś do upalania bo mnie wkurzyliście
  12. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    a aa ok Sebastian nie ócz się takiego zachowania od Piotrka
  13. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    to ile wypluło ściemniaczu
  14. tymonA4 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Sebastian to jak to w końcu jest z tym twoim wirusem co
  15. zmiana planu gadałem z piotrkiem i niedzielny spot się tam zrobi może jakiś gril
  16. mi pasuje jutro o 18 tomek ją rzartowalem z tym gazem
  17. chłopaki kiedy jedziemy na wyrazów bo nie ma bramek może być mega spot co? Może dziś
  18. jak by lpg był taki idealny to np. Kiki kupił by znowu benzynę a kupił wiadomo co to samo chudy tomi i cała inna rzesza ludzi o auto na gas kupili moi ludzie za 1000zł tico żeby latać do roboty i walą wszystko czasami tylko trochę śmierdzi
  19. pocztex jest tani
  20. właśnie Michał nie narzeka i myślę ze w 14 się mieści po 2zł po prostu
  21. aaaaaa tam dajcie spokój piotrek ma 1.6tdi na lpg i se chwali
  22. wyciągarka to podstawa terenowe zawieszenie plus filtry na dachu i zaczyna się zabawa
  23. i tak was wciągnę swoim landroverem 2.0D :polew:
  24. przykład moje 1.8 i 1.8 z turbo lpg była kreską zostało leon mojego kuzyna 50tys na lpg to już nie to auto ten co ma gaz go chwali póki coś mu nie pierdolnie a może gaz zabija kiedyś miałem taki podpis ja miałem 3 auta na lpg i nigdy więcej wszystkie zakładałem u super fachowców najdroższa instalacja w nissanie 3tys za brc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.