Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
http://www.japansquad.pl/forum/viewtopic.php?t=2540&postdays=0&postorder=asc&start=45 dla znudzonych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto za mnie założy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
myślę że to dobry pomysł
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Uploaded with ImageShack.us mistrz i uczeń :polew: :polew: :polew: reszta jutro [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 23:59_________________________________________________sebek o tą fote mi chodziło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
cza częściej robić takie grille chłopaki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no bardzo fajny spot na wyrazowie i myślę że rodzina nam sie powiększyła (piotrek i magick będą mieli syna )
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
byłem właśnie na torze bzykają sobie bmw seria 3 kto będzie leman a ty na zimówkach byś rządził
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
DO MNIE jak coś 510106167
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: i zatankujcie se wasze bolidy tak gdzieś za 15zł co by na tor starczyło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak kiepska baletnica to przeszkadza jej spódnica jutro jestem przejadę po 15 obczaić dokładnie co i jak
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ja będę chciał jak zawsze chyba kupie coś do upalania bo mnie wkurzyliście- [B6 AWX] Oem +
a aa ok Sebastian nie ócz się takiego zachowania od Piotrka- [B6 AWX] Oem +
to ile wypluło ściemniaczu- [B6 AWX] Oem +
Sebastian to jak to w końcu jest z tym twoim wirusem co- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zmiana planu gadałem z piotrkiem i niedzielny spot się tam zrobi może jakiś gril- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
mi pasuje jutro o 18 tomek ją rzartowalem z tym gazem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopaki kiedy jedziemy na wyrazów bo nie ma bramek może być mega spot co? Może dziś- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak by lpg był taki idealny to np. Kiki kupił by znowu benzynę a kupił wiadomo co to samo chudy tomi i cała inna rzesza ludzi o auto na gas kupili moi ludzie za 1000zł tico żeby latać do roboty i walą wszystko czasami tylko trochę śmierdzi- Firma kurierska-stałe zlecenie- jaka?
pocztex jest tani- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
właśnie Michał nie narzeka i myślę ze w 14 się mieści po 2zł po prostu- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aaaaaa tam dajcie spokój piotrek ma 1.6tdi na lpg i se chwali- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wyciągarka to podstawa terenowe zawieszenie plus filtry na dachu i zaczyna się zabawa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i tak was wciągnę swoim landroverem 2.0D :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
przykład moje 1.8 i 1.8 z turbo lpg była kreską zostało leon mojego kuzyna 50tys na lpg to już nie to auto ten co ma gaz go chwali póki coś mu nie pierdolnie a może gaz zabija kiedyś miałem taki podpis ja miałem 3 auta na lpg i nigdy więcej wszystkie zakładałem u super fachowców najdroższa instalacja w nissanie 3tys za brc - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]