Treść opublikowana przez tymonA4
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
;(
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
szczelą może jedna
-
[ALL B5] Biale zegary - czy to pasuje??
kolega ze spotów w akn też ma białe blaty do tego pół skóra czarna podsufitka i jest ok ja mam adr i napewno nigdy nie zarzucił bym grilla od s4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no to tak ja po was wyjadę do rynku do konopisk i ten sałatek nie będzie rzucimy trochę miecha czikena i kielbache kto będzie po za piotrkiem sebkiem michałem ? wpadać NO
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to kto gps zakłada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
gryl u mnie od 18 [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:43_________________________________________________robimy dzisiaj jakiegos spontana
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i gites leman założyłeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szkoda ;( dzodzo nie może :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty skład obowiązkowy myślę będzie bogusław która masz zmaine dzodzo aaaaaa poco pytam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no w piątek grill u tymona godzina do ustalenia nie wiem 19 18 jak bedzie padać to siedzimy w domu i coś wymyślimy wiec piszcie kto wpadnie dojazd do konopisk każdy zna a i najważniejsze żadnych panienek moja tez wyjechała na wakacje wiec tylko piwo i kiełbacha
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
krakowska piękny kawalerze ja pisałem gas zabija
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a majówka nie powinna być w maju
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
qurwa piter kryzys dopadł elektryka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
staga4 na wtryskach valtec za brc 1000drożej
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
mam trzech fachowców do lpg co wybrać jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry )elektronika stag4 drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4 trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest tyle się dowiedziałem przez telefon co może być optymalne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ten twój chłop chce od mnie 2.200 wariat
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozgryzli mnie [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 19:14_________________________________________________a tak wogóle to zraniłeś moje uczucia michał ;( uważasz mnie za nie poważnego człowieka no to powiem jak to jest mój pracownik chce ją łyknąć ale tak po wakacjach ale żeby miała gass to mi to pasi bo jadę nad morzę potem na mazury i chcemy jeszcze skoczyć na Słowację wiec trochę zaoszczędza a on ma mi dołożyć do 14tys. a ile jeszcze nie wiem he he złoty interes bydlaki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
daj pw co to za firma
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
michał a ty kogo polecasz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Michał wrzuć mi jeszcze na forum te błędy co mi wyskoczyły a i jak ja mam otworzyć ten załącznik w czym ?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________pany mam klejenta na a4 ale chce żeby założyć lpg do niego mamy sie jakoś dogadać do kogo jechać piter gdzie ty byleś
-
[ALL B5] Założyć LPG?
podpinam sie pod temat zamierzam założyć lpg moje pytanie brzmi co sprawdzić w aucie przed montażem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
co tam ja tam wole ścigacza
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
szkoda że jedna skarbonka nie wystarczy :gwizdanie: