Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. za 2.000tys mam stag4 magic jet zavoli zeta n myślę że będzie ok
  2. sebastian z częstochowy będziesz miał ciężko sprzedać turbo
  3. a no to sorry co do swapa to już tak jak pisze dudi brd al i icek centralny
  4. coś ściemniasz a kto pisał Autystyczne Doładowana Rakieta
  5. dokładnie a swpa na awx- a wyjdzie cię koło 4k zł :gwizdanie: krolu czy ty przypadkiem nie masz adr-a
  6. dojcze mistrzami :good:
  7. czy ktoś z was jeździ na tej elektronice jak ona sprawdza sie w naszych czwórkach
  8. rób swapa na 1.8T albo sprzedaj to w holere i kup coś innego
  9. jak nie dawno pisał że jestem za niemcownią to mnie zjeść chcieli wątek zamykać a tu proszę
  10. reduktor :gwizdanie:
  11. na wyrazowie jutro cuś jest nammioty :gwizdanie: rozstawili mnie jutro nie będzie ;( leman takie rzeczy to tylko tobie sie mogą zdarzyć
  12. kto na ten wyrazów sie pisze
  13. ile te wtryski mogą kosztować
  14. sysiek ile to R8 miło parowników
  15. no we wtorek montaż elektronika zenit wtryski magic jet i reduktor zavoli zeta N butla koło plus gazo wlotek przy wlewie do paliwa cena do 2000tys.
  16. kapuje ja rezam 1din nie ma problemu z zmianą starego na nowego klimatronica
  17. E no słuchajcie grill na wyrazowie niedziela
  18. ja se ustawie lpg mape na 1000PS i już po was
  19. a jak pod jeden din [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:59_________________________________________________ogr to ile chcesz za ten climatronic stówę daje
  20. pisałem z chłopem na a6 i na razie nie oddali mu ani złotówy sądzi sie
  21. http://allegro.pl/item1096624062_sterownik_climatronic_audi_a4_99_01_lift.html pany czy ten klimatronic mogę założyć u siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.