Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
[B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
za 2.000tys mam stag4 magic jet zavoli zeta n myślę że będzie ok
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sebastian z częstochowy będziesz miał ciężko sprzedać turbo
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?
a no to sorry co do swapa to już tak jak pisze dudi brd al i icek centralny- [ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?
coś ściemniasz a kto pisał Autystyczne Doładowana Rakieta- [ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?
dokładnie a swpa na awx- a wyjdzie cię koło 4k zł :gwizdanie: krolu czy ty przypadkiem nie masz adr-a- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
dojcze mistrzami :good:- [B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
czy ktoś z was jeździ na tej elektronice jak ona sprawdza sie w naszych czwórkach- [ALL B6] Wymiana silnika na inny,
rób swapa na 1.8T albo sprzedaj to w holere i kup coś innego- RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
jak nie dawno pisał że jestem za niemcownią to mnie zjeść chcieli wątek zamykać a tu proszę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
reduktor :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na wyrazowie jutro cuś jest nammioty :gwizdanie: rozstawili mnie jutro nie będzie ;( leman takie rzeczy to tylko tobie sie mogą zdarzyć- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto na ten wyrazów sie pisze- [B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
ile te wtryski mogą kosztować- [ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
tak tu masz racje- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
sysiek ile to R8 miło parowników- [ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
troszku wioseczka- [B5 ADR] Jaki wybrać LPG ?
no we wtorek montaż elektronika zenit wtryski magic jet i reduktor zavoli zeta N butla koło plus gazo wlotek przy wlewie do paliwa cena do 2000tys.- [ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
kapuje ja rezam 1din nie ma problemu z zmianą starego na nowego klimatronica- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
E no słuchajcie grill na wyrazowie niedziela- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja se ustawie lpg mape na 1000PS i już po was- [ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
a jak pod jeden din [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 23:59_________________________________________________ogr to ile chcesz za ten climatronic stówę daje- Czy to komuś od nas rozwalili auto?
pisałem z chłopem na a6 i na razie nie oddali mu ani złotówy sądzi sie- [ALL B5] Zmiana tunelu - udana operacja.
http://allegro.pl/item1096624062_sterownik_climatronic_audi_a4_99_01_lift.html pany czy ten klimatronic mogę założyć u siebie - [ALL B5] SWAP 1Z na AJM, co bedzie potrzebne i jakie koszty?