Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. na Jagielońskiej tam gdzie robią przeglądy fotki super jak je zrobić na podpis niech mi kto da gotowego linka bo ja nie umiem ten od duu.. to purchawka przecie co podjechała leman nie zepsuj mi koła :gwizdanie:
  2. i ja byłem w ogóle spot mega tyle czwóreczek że głowa boli herbatka dawaj foty na forum aszz jestem ciekaw jak moja fura wyszła
  3. ale na razie bo kasy nie mam bo muszę dać hajs Bogusławowi i tobie a Bogusław to hochsztapler i mnie zdoił
  4. boguś co jest z tymi dwoma oponami można e naprawić
  5. Po co takie kombinacje z rozrządem ja pojechałem do mechanika spytałem się ile zostawiłem auto po południu odebrałem zabrałem stare części i do domu kosztowało mnie to 900zł poste?
  6. leman ty hochsztaplerze piotrek dzięki za śruby wszystko ci powiem jutro ale raczej je biorę i tak jeszcze te dwie 17 i mam lans na wsi [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:36_________________________________________________a co prawda to prawda te dwa młode wilki chcą wszystko wciągać na alejach
  7. http://trololololololololololo.com/ :polew: :polew: to boguś :polew:
  8. stare spreżyny za 150zł spokojnie sprzedasz
  9. w uja :wallbash:około 200zł zależy jak rozepnie zawieszenie
  10. tylko to jest to co mówiliśmy na spocie nie wiadomo czy z -30 nie zrobiło sie -40 np. fakt szukaj oczywiście do avanta ale czy koniecznie do tdi to nie wiem
  11. szukaj albo 1BE albo jakiś do -35mm ale nowych z tymi 1BE jest ciężko sam szukam http://allegro.pl/item938296956_sprezyny_obnizajace_audi_a4_betatec_eibach.html
  12. spoko wpadnij na spota
  13. pisz do kolegi marcin T podobno on sie tłumnikami zajmuje
  14. dzo-dzo setkę albo dwie
  15. no chyba że cie kreci
  16. madzik i mr tea napisy z tylnej klapy aut
  17. ładna A4 :good: wczoraj widziałem podobną tylko z klapą z USA pomyśl :kox:
  18. a ja jestem tak zwalony pół dnia wywalał mi system na obiekcie alarmowy i mam WuDe :rolleyes:jak ktoś chętny to zapraszam
  19. ja wiem stary ci auto zabierze :polew:
  20. Je nie wiadomo co i po ten ma pretensje dziad maly he he od początku spota jakiś taki blady był

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.