Treść opublikowana przez Arczi96
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj w kazimierzy wielkiej B5 TKA ... ramki i naklejka z tylu:P
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Moja byla Czarnula odkupil kolezka z pracy wlasnie pól strazak pól żolnierz:P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to jak tylko skoki jutro nie wypala to z mila checia przyjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mile widziane inne pojazdy niz audi??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
to nie longinus pozdrawiam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka jestes dzisiaj PABLO na spocie??[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________no siema bede na 19 moze wczesniej:)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:18_________________________________________________A moze wczesniej na BP na BOra ?? :gwizdanie:- [Małopolska] Widziany, widziana
szare B7 avant rej.RSA... ok12 rondo grunwaldzkie klubowe ramki:)- [Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B5 avant KRA.... na klubowych ramkach ul strzelcow ok.18.05 rozmawial przez komorke i palil fajke :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Tukan to jest numer do goscia u ktorego zakladalem alarm,YYK tez tam zakladal 501729336 Łukasz :good:jak narazie nie narzekam- [Małopolska] Widziany, widziana
oj PABLO nie czailem sie na fele tylko odploszylem straznikow od Twojej B5 mial bys ja w kajdanach- [Małopolska] Widziany, widziana
czarne B7 w korku przed kotlarskim cos przed 14,slyszał moj klakson- [Małopolska] Widziany, widziana
PABLO na nowohuckiej kolo M1- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
DObry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
SIemka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BR- [B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
sciemy mam 40 % a zawieszenie mam gwintowane wiec ustawiam w miare potrzeb:)nie pamietam dokladnie jak byla tam ustawiona jak sie nie myle to ok.30mm ale to moge sie mylic:)- [B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
i ja teraz jestem jej wlascicielem- [B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
Jezeli chodzi o wnetrze wstawie jakies fotki.. Planuje cos z tylem zrobic napewno zderzak,progi,listwa od S line,lampy z diodami moze jakies koncowki ,sie zobaczy,no i jeszcze we wnetrzu moze cos:)- [B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
WItam nie bede sie rozpisywal o modyfikacjach wszytko jest na fotkach a i tak za jakis miesiac bede w nim zmienial kilka rzeczy tak ze jak tylko bedzie na tip top to wtedy go opisze:)- Nowicjusz - wątek powitalny
WItam i pozdrawiam wszytkich klubowiczow - [Małopolska] Widziany, widziana