lexpar

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez lexpar

1. Drodzy Koledzy :>

Proponuję przenieść miejsce spotkania spotów do KFC ( w Promenadzie).

Przyjeżdżam na spot i co ..... i nic stoją paźdzochy i jakiś skuter i to wszystko (brak kierowników) :polew:

Czekam i czekam i ...... czekam aby z kimś pogadać, a tu nie ma z kim pogadać :( (bo się pakują kaloriami :thumbdown:)

Pozdrawiam wszystkich spotowiczów :)

2. Pozdrawiam kierownika czarnego Awanta B6 widzianego dzisiaj o godz. ok 9:30 przy Stadionie Narodowym. Jechaliśmy od ZOO, ja leciałem BMW, on z ładnymi ramkami klubowymi. Ale niestety po jego spojrzeniu widziałem, że BMW nie ma szans do :audi::a4fan:

Gdyby kolega był na spotach to znałby i to BMW :wink4:

3. Z tego co ja wiem, to SM może używać fotoradaru po uzgodnieniu z policja miejsca jego ustawienia.

Natomiast problem polega na tym, iż fotoradar musi być oznakowany dla kierowców.

Na dzień dzisiejszy brak jest rozporządzenia jak i w jaki sposób ma być to oznakowane.

Można o tym poczytać w necie.

4. Pozdrawiam kierownika Awanta B6 (naklejka klubowa w odpowiednim miejscu, brak ramek klubowych :bicz3:) czarnego widzianego dzisiaj o godzinie 15:40 na Fieldorfa w Wawie z blachami WF 96*** jadącego od Wału Miedzeszyńskiego w kierunku Ostrobramskiej.

Ale niestety kierownik miał ciemne okulary i nie widział co się dzieje z boku :polew:. Jechałem obok na pasie z 1000 m albo i więcej to nawet na mnie nie spojrzał.