Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. Zawór N 75 na 100% odpada.
  2. To jest upadek
  3. Kupujcie u Toma77. To jest pewne źródło i żadna podróba
  4. Założyłem i mam KOLOSALNE PROBLEMY. Po włączeniu świateł komp w w niuni szaleje (u Kokosa było to samo). Radio nie chce grać, więc muszę to wywalić i będę miał na zbyciu. Uchwyty w lampach całe i nie klejone
  5. Drodzy Koledzy :> Proponuję przenieść miejsce spotkania spotów do KFC ( w Promenadzie). Przyjeżdżam na spot i co ..... i nic stoją paźdzochy i jakiś skuter i to wszystko (brak kierowników) Czekam i czekam i ...... czekam aby z kimś pogadać, a tu nie ma z kim pogadać (bo się pakują kaloriami ) Pozdrawiam wszystkich spotowiczów
  6. Pozdrawiam kierownika srebrnej A4 B5 awanta zaparkowanego dzisiaj na Abrahama 11 na Gocławiu Ramki klubowe
  7. Pozdrawiam kierownika czarnego Awanta B6 widzianego dzisiaj o godz. ok 9:30 przy Stadionie Narodowym. Jechaliśmy od ZOO, ja leciałem BMW, on z ładnymi ramkami klubowymi. Ale niestety po jego spojrzeniu widziałem, że BMW nie ma szans do Gdyby kolega był na spotach to znałby i to BMW
  8. Z tego co ja wiem, to SM może używać fotoradaru po uzgodnieniu z policja miejsca jego ustawienia. Natomiast problem polega na tym, iż fotoradar musi być oznakowany dla kierowców. Na dzień dzisiejszy brak jest rozporządzenia jak i w jaki sposób ma być to oznakowane. Można o tym poczytać w necie.
  9. Pirata na forum nie dostaniesz. Tylko oryginał .
  10. Norbi Nie pij więcej
  11. Hornet Ja płacę jak wszyscy, więc o co chodzi Nie bardzo kumam
  12. Gratuluję.
  13. Mam 190 cm i trochę wagi i nigdy nie miałem takiego problemu
  14. Ale żeście się nagadali z nowicjuszem. Czy o to chodzi. On chyba nie ma klawiatury :laghing2: i nic o sobie nie napisał. Czy nas lubi, czy nie
  15. Febi 6162 (zielony). Tylko sprawdźczy nie masz wycieków.
  16. Tylko z tym to jest trochę roboty
  17. Jarko na twoje ręce składam gorące podziękowania . Doceniam Twój wkład w organizację zlotu.
  18. Wyjechałem o 9:30 w domu byłem 0 15:00. Dzięki za wspólnie spędzony czas
  19. Oj Moskal, chyba oślepłeś :laghing2: :laghing2: :laghing2:. A może to Ty ?
  20. Akjam, a może byłeś mocno zmęczony i zaległeś snem sprawiedliwych i nic nie słyszałeś. Ja nie słyszałem własnych myśli.
  21. No właśnie. Do 5 rano się bawili, a potem na schodach można było się pośliznąć. Nie wspomnę o gaszonych papierosach w wykładzinie. Byłem
  22. Dzięki za rewelacyjny zlot. Było odjazdowo. Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu za wyjątkiem tych, którzy ostatniej nocy w budynku "A" balowali do samego rana na korytarzu i schodach. Taki był hałas, że nie słyszałem własnych myśli . Szkoda, że nie miałem ze sobą wiązki granatów.
  23. Masz na 100% zatarty mechanizm. To się często zdarza. Temat był opisywany. Skorzystaj z "szukajki"
  24. Pozdrawiam kierownika Awanta B6 (naklejka klubowa w odpowiednim miejscu, brak ramek klubowych :bicz3:) czarnego widzianego dzisiaj o godzinie 15:40 na Fieldorfa w Wawie z blachami WF 96*** jadącego od Wału Miedzeszyńskiego w kierunku Ostrobramskiej. Ale niestety kierownik miał ciemne okulary i nie widział co się dzieje z boku . Jechałem obok na pasie z 1000 m albo i więcej to nawet na mnie nie spojrzał. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.