Treść opublikowana przez lexpar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko Czy ktoś z grupy Warszawskiej może zabrać mojego Juniora do Sobieszewa. Jadzie nas w sumie 5 sztuk. Więc byłoby mi trochę luźniej Nie ma 5,10,15 lat. Nie jest upierdliwy. Nie rzyga w czasie jazdy :laghing2: :laghing2: :laghing2: Nawet zaliczył ze mną trzy spoty. Lubi No i jasne jest pełnoletni Tak więc jak by się ktoś zlitował to będę mocno wdzięczny i jasne rozliczę się
-
[B6 AWX] Otwieranie tylnej klapy nie działa
U mnie raz mogę raz nie. Z pilota też nie za każdym razem mogę otworzyć. Jedynie zauważyłem, że po dłuższej jeździe otwieram i ręcznie i z pilota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! Szkoda, że nic o sobie nie napisałeś
-
[ALL] Jaki Akumulator
Sprawdź po kodach jaki powinien być. Ale 45 Ah to prawie do Malucha
-
oby to nikt z naszych :/
Z tego to nikt nie miał prawa wyjść żywy - niestety
-
[ALL] Czy zbieżność ma wpływ na nierówne zurzycie tarcz i klocków hamulcowych.
Zbieżność nie ma nic wspólnego z tarczami hamulcowymi lub klockami. Jeżeli tnie Ci oponę/y to sprawdź w pierwszej kolejności ciśnienie w kołach a następnie układ kierowniczy ( czy nie ma luzów ). Ponadto czy auto masz od dawna, czy też nie. Czasem sprzedający zakłada jakieś stare gumy. Jeżeli kupiłeś samochód nie dawno to taka opona (podcięta) mogła już być.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Panowie, jak Wam coś błyszczy po oczach to co ????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanko do kolegów. Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny. Bo trochę przesadziłem i gdzie było 50 leciałem 100. Zobaczyłem błysk i się lekko wqur...em., że mogę zostać leszczem :wallbash: Jeżeli fotoradar jest , to zasługuję na tęgie :bicz3: i zbieram kasę
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
No to kto mnie przebije w osobach
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Dopłata poszła :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak się zastanawiam Czy nasz Prezes Hugo ma papier od lekarza, że może przebywać na słońcu. :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Spoko! Poczytaj regulamin, popatrz jak inni piszą i na 100% poradzisz sobie . Ale WITAJ!
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Szafir1985 Ubytki zawsze mogą występować. Po to jest zbiorniczek wyrównawczy. Teoretycznie układ jest hermetyczny, ale to tylko teoretycznie. Takim ubytkiem wcale bym się nie martwił.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolejnego szczęśliwego właściciela
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN Zobacz w parametry samochodu. Jak dobrze rozłożysz towar to spoko - przewieziesz. Ale jazda w tempie żółwia :polew: no i jasne bez pasażerów. Jedziesz solo. Część towary jest obok Ciebie. Część na tylnej kanapie i podłodze i część w bagażniku. Ćwiczyłem to jak budowałem dom. Jednakże zawsze rozsądek musi być górą. Pozdrówka i kiedy pojawisz się na spocie. Zawsze mogę Cię podrzucić do domu lub gdzie indziej
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
No cóż, są tacy jak prometeusz86 do których nie dociera info, że jak ubywa płynu w układzie chłodzenia to zaczynając od początku są dwie możliwości. 1- wywala na zewnątrz (nieszczelność układu); 2- spala Jak kolega mający ten problem zaznaczył, że bywa to różnie. Raz jest raz nie ma. Dlatego ja na jego miejscu w pierwszej kolejności sprawdziłbym czy mam szczelny układ (przewody, pompa zbiorniczek wyrównawczy itp. Jeżeli jest to wtedy może być walnięta uszczelka pod głowicą i płyn może być "wyparowany czyli spalony lub pójdzie w olej . Najgorsze jest to, że jak pisze boseron bywa to różnie. Ale VAG-em możemy sprawdzić czy z silniczkiem jest (uszczelka OK) itd. Najlepsza metoda diagnostyki to metoda eliminacji. Pozdrawiam Prometeusza86 Tylko On ma chyba problemy z palcami :lol1:
-
[ALL] RNS-E Mapy 2008 i upgrade firmware
To jest bardzo ciekawe . Ja mam tylko płytę z Polską i przy jej pierwszym odpaleniu automatycznie zaktualizował się soft.
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
prometeusz86 czy ty mnie uważasz za debila? Chyba nie potrafisz czytać. Jeżeli nie ma wycieku to VAG-iem zdiagnozuje silnik. A może nie A jeżeli już jesteś taki mądry to podpowiedz boserowi aby sprawdził poziom oleju, czy mu się czasem nie zwiększa. * luzik [Musashi]
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Sprawdź czy nie masz plam pod samochodem. Jeżeli nie to podłącz pod VAG-a.
-
[B5 AFN] Mocno dymi + nagłe wyparowanie oleju
Ja poszukałbym nowego turba.Są koledzy na forum, którzy wymienili na regenerowane i wcale sie to im nie opłaciło. Założył regenerowane i wy...ło mu się po 1 dniu Olej, filtry i robocizna poszły w dupu. Wiem, że koszt jest znacznie wyższy, ale zakładasz nowe turbuleum i masz spokój na kilka lat.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Kasa poszła :>
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Lexpar + 3
-
[ALL] Odpryski lakiery / kamienie, piasek itp.
Cuber! To gdzie Ty jeździsz, że miałeś maskę w takim stanie
-
[ALL B7] Problem z RNS-E i mp3
No tak, ale jakby laser padł to w ogóle nie czytałby płyty i map nie widział. Dlatego jak widzi mapy to laser jest :th:. Natomiast problem tkwi zapewne w antenie GPS. Przerabialiśmy ten temat na ostatnim wtorkowym spocie. Jeden z kolegów miał identyczny problem. Po prostu trzeba zobaczyć ile widzi satelitów. Jeżeli "0" to znaczy, że antena albo sie rozłączyła, albo padła. Jeżeli liczba będzie większa niż 3 to wtedy będzie poważniejszy problem. Ale ja stawiam na antenę.