Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexpar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexpar

  1. No pięknie . Dzisiaj miałem wyjątkowo krótki spot. Nawet nie było zimno, świeciło słoneczko. Postałem po podziwiałem piękne widoki i pojechałem do domu :ranting1:
  2. Pasek nie może pracować pod kątem. Jeżeli jest taki przypadek to jego żywotność jest bardzo krótka. Może coś masz z napinaczem. U mnie przy wymianie rozrządu okazało się, że pasek jest jasno brązowy. Okazało się, że walnął napinacz paska wielorowkowego (koszt w ASO 450 zeta ). Ale po wymianie jest wszystko :th: Daje w pedał i nic sie nie dzieje.
  3. lexpar odpowiedział(a) na Iro111 temat w 1.9TDI
    No cóż. Mój problem jest podobny. Na spocie przy Vag-owaniu Łukaszr stwierdził, że u mnie zawór EGR jest zaślepiony. Oświecając mnie w tym temacie, powiedział, że co niektórzy celowo tak robią aby dołożyć parę kucy do mocy. Generalnie skutek jest taki, że silnik pracuje trochę głośniej. Ale jak chcesz wiedzieć w tym temacie coś więcej to zapytaj Łukaszar :th:
  4. Nie oszczędzaj na filterkach i kup KNECHT-a. :th:
  5. Michał a do czego są podeszwy butów kierowcy Żuka - do hamowania :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  6. No przeca Żuk też ma kierownicę i nawet pedał hamulca.
  7. Niunia taka jak moja. Jest piękna. Po wizycie u Rogala mam 156 KM :th: Hula jak marzenie i mało pali :th:
  8. DarkMind Pogadaj z Alvaro. On w tym temacie jest "namber one" Poradzi, pomoże więc nie czekaj, że w naviservice będą miele navi. Załatw sobie wszystkie klamoty i jedź do nich na montaż.
  9. Koledzy nie piszcie o "spuszczaniu" Bo to brzydko brzmi :polew:
  10. Musisz rozeznać sie w temacie. Czy warto zgłaszać szkodę z AC, czy robić naprawę na własny koszt. Zgłosisz to 10% masz do tyłu, ale może to być mniej niż naprawa na własny koszt.
  11. Dawid! Witamy i zapraszamy na co tygodniowe spoty. Warto w nich uczestniczyć.
  12. Raggaman, wszystkiego naj :th:
  13. Koledzy!!! Poczytajcie trochę co piszą inni. Naprawdę warto umówić się z Rogalem. A te parę kilosów które trzeba zrobić to w mig sie zwróci. Witek podchodzi do auta jak do swojego. Nie ma sensu więcej pisać na ten temat. Można jeździć do innych firm,ale Witek jest najlepszy :th:
  14. Odpuść sobie pranie we własnym zakresie. Może wyjść nie tak jak byś chciał. Oddaj do firmy specjalizującej się w tej dziedzinie. A tak w zasadzie to żałujesz parę zatów na niunię
  15. No tak, ale kto mi powie jak to zapamiętać? Trzeba po prostu jadąc zachować rozsądek i jeszcze raz rozsądek i będzie :th:
  16. Bratpit ma rację. W Twoim przypadku najważniejszy jest termin podpisania umowy. Jak wiadomo umowa kupna-sprzedaży jest umową cywilno-prawną i w momencie jej podpisania przejmujesz na siebie wszystkie obowiązki wynikające z posiadania tzw. "środka transportu" Wcześniejszy okres Ciebie nie interesuhe. :th:
  17. Oraz kwota składki uzależniona jest od regionu kraju. Inną zapłacisz w Olsztynie, a inna zapłacisz w Warszawie. Ubezpieczyciele Polskę mają podzieloną na strefy i wg nich naliczają składkę. No i oczywiście za 2.5 zapłacisz więcej niż za 1,9. Ale to jest u każdego ubezpieczyciela.
  18. W zasadzie to nie ma czasu, terminu na naprawę ( wpływ na to ma wiele okoliczności). Zawsze wykonujący naprawę może sie tłumaczyć potrzebą sprowadzenia części itp. Oczywiście jest to mocno uzależnione kto wykonuje naprawę. Odszkodowanie Ci nie przepadnie, a ponadto jak nie masz zakończonej szkody to jeszcze możesz coś dopisać. , bowiem w trakcie usuwania szkody może coś wyniknąć. Ja zawsze w takich przypadkach korzystałem z ASO ( oczywiście jak szkoda powstała nie z mojej winy). A także decydowałem się na rozliczenie bezgotówkowe czyli warsztat-ubezpieczyciel sprawcy szkody.
  19. Najlepiej na placu przed Pałacem Mostowskich :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  20. Norbi z całym szacunkiem , ale jak dojechałem do domy to jęzor miałem do pasa :polew: . Ale Witek trochę zawirusował mi paździocha :>
  21. Kurde uprzedzam wszystkich spotowiczów z Wawy co by po spocie jeździli spokojnie. Czegoś takiego to dawno nie widziałem. Ale na ulicach to był szok. Co najmniej 10 zawładnęło cała trasą Łazienkowska. Nie powiem, że to było be, nawet sam sie podłączyłem. A nawet bardzo mi się to podobało. Dlatego powrót do domu miałem super.
  22. Ja na początku jako laik posłuchałem rady Lukaszar. A skutek jest taki, że jeżdżę spoko i to jest najważniejsze. Rozrządu nie wymienia sie co 10000 km jak olej, więc w tym przypadku nie oszczędzamy i nie mamy problemu na co najmniej 80000 km.
  23. Nie oszczędzaj wymień całość - to już nie jest duża kasa, ale będziesz wiedział na czym jeździsz.
  24. Przy niskich temperaturach tak jest, więc spoko. Poczekaj do cieplejszych dni i na pewno przy pierwszym rozruchu nie będzie dymił.
  25. Głupie pytanie Jak zerwiesz pasek to zapali ci się kontrolka - ładowania i wzrośnie temperatura silnika. A tak właściwie, to co Niemcy kontrolki umieścili tak sobie, tylko po to żeby były i tylko świeciły :laghing2: Kontrolki są po to aby użytkownik wiedział co się dzieje z autem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.