Treść opublikowana przez lexpar
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty jeszcze żyjesz? Myśmy już Ciebie opłakali, a zwłaszcza Angela ( żarówki w jej niuniu okropnie sie palą) :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszur! Wiesz, że jesteś niezastąpiony i bardzo oddany kolegom klubowiczom. A te przekomarzania co do Twojej osoby to z ogromnej sympatii jaką Ciebie darzymy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszur! Wiesz, że jesteś niezastąpiony i bardzo oddany kolegom klubowiczom. A te przekomarzania co do Twojej osoby to z ogromnej sympatii jaką Ciebie darzymy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! To, że jesteś szczęśliwym posiadaczem to normalne. Każdy z nas to ma. Ale gdzie Ty znalazłeś 260 KM ?
-
[B5 ADR] Pekniety pasek rozrzadu,kto placi?
Jasne, że Opel, pod warunkiem, że były wykonywane przeglądy gwarancyjne w ASO, co musi być potwierdzone stosownymi wpisami.
-
Ucieczka z miejsca zdarzenia - malutka stłuczka
Nie jest to żadna ucieczka. Nie ma się o co obawiać. Po prostu jak to było lekkie obtarcie to nie musiała zauważyć. Generalnie zapłacić 500 zeta i już. Tak będzie mandat 200-300 + koszty postępowania i zniżka w ubezpieczeniu. Malowanie jednego elementu w Wawie to koszt ok 500 zeta.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 21:33:25_________________________________________________Diego, Sumo A gdzie OC. Nie bardzo rozumiem żądanie zwrotu kosztów przez PZU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale po jutrzejszym Vagowaniu na spocie przez Łukaszar :polew: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 21:25:53_________________________________________________Ale moją nieobecność na ostatnim spocie odczułem okropnie. Nie mogę przez tydzień sie pozbierać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O rany Nie nadążam za Wami. Jak tak dalej pójdzie to do czerwca będzie 2 z przodu. Miejcie litość. Szkołę skończyłem już dawno i nie pamiętam wszystkich liter Jak coś chcę napisać to temat już nieaktualny Nawet brylę zakładam żeby nadążyć i nic nie pomaga
-
nie dzialaja tylne glosniki
Sprawdź czy masz wzmaka. Jeśli tak to może jest walnięty.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkie metody akceptuje, byleby było schłodzone :polew: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 22:49:13_________________________________________________Tomaszust! Jestem przekonany, że zostaniesz z wielkim aplauzem. :polew:
-
[B5 AVG] Lusterko nie grzeje.
Oczywiście, że mata. Przychodzi taki czas, że coś sie kończy Lepi u Ciebie w 99.99% mata padła no i z oczami masz problem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomaszust, ale na spociki w Wawie (za pierwszym razem) to nie wiem czy starczy Ci miejsca w bagażniku. Więc może jakaś przyczepka z chłodziarką by sie przydała :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
I My pozdrawiamy
-
[ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
Musashi . Jak ja jeździłem maluchem to pewnie Ciebie jeszcze na świecie nie było. Nigdy nie używałem samaru przy wkręcaniu świec. Aczkolwiek za moich czasów mówiło się o smarze grafitowym. Natomiast nauczyłem sie jednej i myślę podstawowej zasady. A mianowicie wykręcam świece przy ciepłym silniku. Ponadto nigdzie nie znalazłem informacji, że należy używać przy zmianie świec jakiegokolwiek smaru. Niemiec nie jest głupi i wie co ma robić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedź przez Radom. Najlepsza droga, to krótka droga. Co do Oniaka, to znając go ze spotów na wszelkie zaczepki kolegów odpowie spokojnie, flegmatycznie "damy radę" :polew: Oniak jak potrzebujesz to mogę Ci ustalić nazwę i pewnie będę mógł Ci kupić to cudo od moczu psów :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeniu To jest rzut beretem. Max 8 km :th:[br]
-
[ALL B5] Kody klimatronica II
Ale kody nie dotyczą B6 niestety
-
[B5 AFN] Brak ogrzewania tylnej szyby
Sprawdź czy dochodzi napięcie do szyby.
-
[B5] odciecie zapłonu TDI
peja1000 Spedyt i Musashi mają rację. Nie jest wskazane publiczne omawianie o sposobach zabezpieczenia swojej . Musisz pogadać z zakładami gdzie montują alarmy. Może oni podsuną Ci jakiś pomysł. Ale najlepiej to takie zabezpieczenie (niezależne od posiadanego autoalarmu) zrobić samemu.
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
W B6 niestety trzeba odkręcić 4 śruby ( te z góry całkowicie, a te z tyłu i na dole częściowo) wysunąć lampę i wymienić żarówkę. Są tacy fachowcy, którzy wymieniają żarówkę bez odkręcania lampy , ale prawdziwy mężczyzna nie zmieści tam dłoni jak jej nie wysunie
-
[B5 AJM] Odpalanie
Bez logów się nie obejdzie.
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Platiniumm! Cieszymy sie z Tobą :>
-
[A4 ALL] Ochrona lakieru Diamondbrite 6lat
Ale za małe saszetki 100ml trzeba zapłacić prawie 100. Więc ile ich będzie trzeba kupić na całą niunię Nie wiem czy 10 wystarczy, a i nie wiadomo czy samemu wyjdzie dobrze. Dlatego lepiej chyba do nich pojechać i mieć gwarancję.
-
[B5 1Z] Niestabilna praca
Zrób tak jak mówi Musashi. Inaczej błądzisz po omacku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas! Spot jak zawsze :th: Nawet był nowy kolega. Pozbyłeś się co najmniej 2 smyczy klubowych